יום שלישי , 14 יולי 2020

בי"ס "גיל רבין" משדרות זכה במקום השלישי בתחרות של חברת חשמל

גאווה מקומית – בית-ספר "גיל רבין" משדרות זכה במקום השלישי בתוכנית 'נתיב האור' – מחוז דרום, תוכנית המשותפת לחברת החשמל ומשרד החינוך. דוידי: "אני גאה בתלמידים המצוינים שלנו על ההישגים, נמשיך להוביל בחדשנות ויצירתיות".

בעידן שבו מודגשת החשיבות לשמירה על כדור הארץ ועל תושביו, יצאה לדרך התוכנית החברתית-קהילתית "נתיב האור" המחנכת להתנהגות נבונה בסביבה צורכת חשמל, ומעודדת את המשתתפים הצעירים להפצת מסרים של שמירה על כללי בטיחות בסביבת חשמל, לחברים, למשפחה ולקהילה.

לאור בחירת משרד החינוך בערבות הדדית כנושא מרכז לשנת הלימודים הנוכחית, החליטה חברת החשמל להדגיש השנה ביתר שאת את החשיבות הרבה בהפצת המסרים של שמירה על התנהגות בטוחה.

התוכנית משותפת לחברת החשמל, משרד החינוך ומרכז השלטון המקומי ומעודדת את התלמידים המשתתפים בתוכנית, לקחת אחריות במספר רמות: אחריות אישית – על עצמם, "ונשמרתם מאד לנפשותיכם", ואחריות להפצה והעברה של מסרי הבטיחות למשפחה ולקהילה.

בתוכנית משתתפים בתי ספר מכל רחבי הארץ. בית הספר היסודי "גיל רבין" לחינוך סביבתי משדרות משתתף מידי שנה בתוכנית "נתיב האור". השנה, במסגרת התוכנית, השתתפו תלמידי כיתה ד' בהובלת המורה למדעים ורדה מדמוני בתחרות ארצית – הכנת כרזה עם מסר לקהילה להראות את האחריות והערבות ההדדית. הכנת הכרזה היצירתית זיכתה את בית הספר בזכייה במקום השלישי בתחרות.

ראש העיר, אלון דוידי, בירך על ההישג ואמר: "אני גאה בתלמידים המצוינים שלנו על ההישגים ואני מבקש להודות להנהלה ולצוות המורים המסור של בי"ס גיל רבין על ההשקעה בכל תלמיד ותלמידה. שדרות היא מקום למחשבה ומשקיעה רבות בתחום החינוך ובהקניית ערכים לילדינו היקרים. המשיכו להוביל בחדשנות ויצירתיות גם בתחום איכות הסביבה ולהגנה עליה".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "יגעת ומצאת תאמין. משפחת בית-ספר 'גיל רבין', המנהלת וורד חנגלי וצוות ההוראה ותלמידי בית הספר היקרים, יש שכר לפועלכם ופירות לעמלכם. המקום הזה מגיע לכם בצדק. אתם גאוותנו. החינוך בשדרות ימשיך להיות בראש סדר העדיפויות של העשייה העירונית".

לכתבה הבאה:

הסוף לתעלומת המים? שדרות עוברת למדי מים חכמים

לכל תושב תהיה גישה מהטלפון הנייד למונה המים שלו וכך יהיה ניתן לשלוט ולבקר את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.