אלופים עם צלחת

אחרי שזכו רשמית באליפות ועלו לליגה הארצית זכו שחקני מכבי שדרות במחזור הנעילה לקבל את צלחת האליפות.

מכבי שדרות נפרדה סופית מליגה א' דרום אחרי שבסוף השבוע האחרון וכן בתחילת השבוע השלימה את שני משחקי הליגה שנותרו לה עם ניצחונות שסגרו עונה נהדרת עם הפסד בודד מול 19 ניצחונות והשורה התחתונה החשובה:כרטיס לליגה הארצית שם תנסה בעונה הבאה להתמודד על העלייה לליגה הלאומית.

כאמור, אחרי חגיגות העלייה מול באר טוביה, נחו השחקנים מספר ימים ובסוף השבוע האחרון נסעו לסופ"ש בעיר הדרומית אילת שם קיימה את משחק הליגה מול הקבוצה המקומית הפועל זוהר אילת. למרות אווירת סוף העונה במיוחד אחרי שעמדו במטרה מאמן הקבוצה ישראל ברוך דרש מהשחקנים רצינות כדי לסיים את המשחקים שנותרו עם ניצחונות. שחקני שדרות לא התקשו במיוחד במשחק וניצחו בפער של 23 הפרש, 93:70. הקולעים: מתן מרציאנו 18, גרי גנדל 18, גיא שינדלר 15, דראגן קליקוביץ 14, יותם אטיאס 8, שי גויטע 4, בר כנפו 3, פלג אטיאס 2, אורי זהר 2, מתן פרץ 1.

לשחקני שדרות לא היה יותר מדי זמן להתארגן אחרי שחזרו מאילת במוצ"ש כבר ביום ראשון המתין להם משחק נוסף ואחרון לעונה, בחוץ נגד א.ס.א ירושלים. לכבוד המשחק הוכנו עבור השחקנים צלחת אליפות למזכרת על העונה המצוינת.

גם במשחק הזה לא התקשו שחקני שדרות לנצח 77:59. קולעי הנקודות: גרי גנדל 16, ירדן חושי 12, שי גויטע 11, מתן מרציאנו 9, מתן פרץ 8, בר כנפו 6, יותם אטיאס 4, שי סיגלר 4, אורי זהר 4, דור גואטה 3.

About אורי גבאי

Check Also

הערב: טורניר הקט-רגל בשדרות עובר לשלבי הנוקאאוט

אחרי שבעה מחזורים של שלב הבתים נקבעו 8 הקבוצות שהעפילו לרבע הגמר הטורניר המסורתי במגרש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.