יום שלישי , 26 מאי 2020
כלי התקיפה. צילום: דוברות המשטרה
כלי התקיפה. צילום: דוברות המשטרה

"אירוע שכזה יכל להסתיים בתוצאות טראגיות"

ויכוח על שימוש בדרך בין נהגים, הפך בין רגע לתקיפתו של אחד הנהגים, כשהחשוד אוחז בידיו פטיש. זמן קצר לאחר מכן הוא נעצר בקרבת ביתו והועבר לחקירה שבסיומה שוחרר בתנאים מגבילים

ויכוח בין שני נהגים על השימוש בדרך, האחד נהג מונית והשני נהג "קלנועית", ברחובה הראשי של העיר שדרות, הפך במהרה לאירוע אלים בו הונף פטיש על ידי אחד המעורבים. סריקות אותן ערכו השוטרים הביאו לאיתור החשוד וזה הועבר לחקירה במשטרה שבמהלכה קשר עצמו לחשדות המיוחסים לו, שלאחריה שוחרר בתנאים מגבילים.
בצהרי יום חמישי התקבל דיווח במוקד 100 במשטרה על אירוע בו הותקף נהג מונית ברחוב הראשי בעיר שדרות, בסמוך לשוק העירוני. כוחות משטרה שחשו למקום החלו בתחקור האירוע ובמקביל נערכו סריקות אחר החשוד במעשה, שבינתיים עזב את מקום האירוע. חקירה ראשונית בזירה ועדויות שנאספו, הביאו את השוטרים אל כתובתו של תושב העיר שדרות, שאותר בסמוך לביתו. החשוד סרב בתחילה להילוות עם השוטרים ולכן נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. במהלך חקירתו קשר עצמו החשוד לחשדות המיוחסים לו, אך מנגד העלה טענות כנגד נהג המונית המעורב באירוע. בסיום חקירתו שוחרר החשוד בתנאים מגבילים.
"אירוע שכזה יכל להסתיים בתוצאות טראגיות. לצערנו אנו שוב נתקלים במקרה אלימות שנסוב על השימוש בדרך. מקרה שכזה יכל להסתיים גם בקיפוח חייו של אדם, כפי שארע לא אחת במהלך השנים האחרונות. אנו נפעל ביד נוקשה ונמצה את הדין עם מי מהמעורבים בכל מקרה שכזה, או המסתמן כמתהווה לכזה" אומרים במשטרה.

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.