אפנג'ר אחרי שחתם על חוזה עם היו"ר שריקי, חבר ההנהלה שלומי בוסקילה והמאמן כחילה. צילום: דוברות המועדון

אחרי שנתיים בשדרות: אביאל אפנג'ר חוזר לנתיבות

מכבי עירוני נתיבות ממשיכה להתחזק לקראת העונה הקרובה במטרה לבנות קבוצת צמרת אחרי מספר עונות בתחתית. 

הקשר אביאל אפנג'ר אמור היה לחתום לעונה שלישית במכבי ציון שדרות איתה עשה את העונה המוצלחת ביותר בקריירה שלו אבל הבלאגן שחוגג בשדרות הוביל אותו לעשות פניית פרסה ולחזור לקבוצת האם שלו מכבי עירוני נתיבות שבונה הקיץ קבוצה טובה בתקציב סביר תחת שרביטו של אהוד כחילה.

יש לציין כי יו"ר המועדון ישראל שריקי כבר הצהיר מבעוד מועד שינסה להחזיר כמה שיותר משחקני הבית ואפנג'ר היה אחד המובילים. ההצעה שקיבל מנתיבות הייתה אומנם נמוכה מזו של שדרות אבל העובדה שהונחה בפניו גם הצעת העבודה באגף שפ"ע הקלה עבורו את ההחלטה.

"הייתה לי תקופה מצוינת בשדרות, התחברתי מאוד למועדון, לאוהדים, לאנשים ומודה להם על הכל" התייחס אפנג'ר בשיחה עם 'דין וחשבון', "אני מודה שרציתי להמשיך בשדרות אבל דברים התעכבו, בסופו של דבר קיבלתי את ההחלטה לחזור למקום שבו התחלתי מתוך רצון לסייע לקבוצה להצליח בעונה הקרובה".

בתוך כך, אפנג'ר מצטרף לשני שחקנים נוספים שהיו חלק מהעונה המוצלחת של שדרות בקדנציה הראשונה של טלקר- רותם מרום והחלוץ אייל דיין כך שלרשות כחילה יעמוד מערך התקפי מצוין.

החלוץ אזברגה חתם בשדרות

מכבי ציון שדרות החתימה סוף סוף שחקן חיזוק ראשון העונה: מדובר בחלוץ מ.ס כסייפה אשתקד ועירוני אשדוד לשעבר, הישאם אזברגה שרשם 2 עליות ליגה. בעונה האחרונה השחקן מיעט לשחק ולא הבריק במיוחד.

עם כל הכבוד להחתמה של אזברגה, לעת עתה, סגל הקבוצה דל מאוד ואם בהנהלת הקבוצה ועיריית שדרות לא יתעוררו, תיבנה הקיץ קבוצה בנינונית שעוד תסתבך במאבקי תחתית. נכון לעכשיו אין לקבוצה שחקנים בעמדות מפתח- בלם, קשר אחורי, קשר עושה משחק, קשרים התקפיים וחלוץ נוסף שלא לדבר על ספסל מעובה יותר.

בתוך כך, המו"מ עם אחד השחקנים המשמעותיים של המועדון צח זלינגר תקוע ואם לא תהיה התקדמות לא מן הנמנע שגם הוא לא ימשיך במועדון.

לכתבה הבאה:

גאווה: פיטר פלצ'יק אלוף אירופה בג'ודו

אדיר: הג'ודוקא הישראלי ניצח בקרב על הזהב במשקל של עד 100 ק"ג והגיע להישג השיא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.