יום רביעי , 1 אפריל 2020

מכבי שדרות נחלה הפסד ראשון בליגה

מכבי שדרות חזרה מקרב הצמרת נגד האדומים אשדוד עם הפסד 2:0. למרות שנפסל לזכותה שער שוויון השחקנים של דורון ממן צריכים לבוא בטענות לעצמם על משחק חלש.

מכבי ציון שדרות חזרה בידיים ריקות ממשחק הצמרת באשדוד עם הפסד 2:0. הקבוצה הגיע למשחק במטרה להצהיר כוונות להמשך הליגה אך התוכניות של מאמן הקבוצה דורון ממן לא באו לידי ביטוי על המשטח הסינטטי.

כבר בדקה ה15 במשחק נאלץ ממן לבצע חילוף כפוי בעקבות פציעתו של אסי כהן. במקומו נכנס לקישור האחורי אדם אדרי.

המשחק במחצית הראשונה היה די שקול, החמצה משמעותית מבחינתה של שדרות נרשמה בכדור קרן שהגיע לרגליו של הבלם בן אלפסי שהיה חופשי ברחבת ה 5 אך הכדור שלו חמק החוצה.

במחצית השנייה האדומים התעלו והחלו לשלוט, כניסתו של הקשר המנוסה דוד רביבו באה לידי ביטוי בכדורים מסוכנים שהשאיר לשחקני ההתקפה. אחד מהם בהתקפה מתפרצת לאחר כדור חופשי של שדרות  בדקה ה 50 כשהחלוץ של אשדוד טרבלסי מנצל חור בהגנה כדי להשתחל ולגלגל פנימה 1:0. אגב, מאוחר יותר כשהגיע סרטון הוידאו התברר כי חלוץ אשדוד היה בנבדל בזמן ששחקן קבוצתו ניסה לבעוט והכדור הגיע אליו כשהוא מקדים את שחקני ההגנה של שדרות בעמדת נבדל ברורה.

בדקה ה 62 שדרות כובשת את שער השיויון אבל הקוון מסמן לאופסייד. גם במקרה הזה סרטון וידאו מוכיח כי היה זה שער חוקי לחלוטין. כדור חופשי של שמעון לוגסי לערבוביה מוצא את הראש של הבלם אלון יופה שנוגח פנימה, זאת אומרת הנוגח לא היה בנבדל ויתכן כי חשב שהנוגח היה החלוץ קייטמזוב שאכן היה בנבדל אבל לא היה שותף למהלך כך ששדרות קופחה.

כך או כך, שדרות שספגה בדקה ה 67 את ה 2:0 וירדה מנוצחת צריכה לבוא בטענות רק לעצמה.

שדרות שיחקה בצורה מבולבלת בלי תבנית משחק ברורה. אפשר לומר שאין לקבוצה מנהיג שינתב את הכדורים נכון, יש לקבוצה 2 מגינים תוקפים ולכל אורך המשחק לא ראינו פעולה אחת נכונה שתביא להגבהות מהצדדים לכיוון העומק שם המתינו דרור ויצמן ודודו פלס. כשהמשחק מתנהל כל הזמן מהאמצע קשה יהיה לשדרות להגיע למצבים ממשחק כדורגל מסודר, המצבים שהיא כן הגיעה אליהם היו ממצבים נייחים וממקריות שום דבר לא מתוכנן ועל כך יצטרכו לעבוד באימונים.

מאמן הקבוצה דורון ממן שהיה מורחק ונתן הוראות מחוץ לגדר עודד את השחקנים אחרי ההפסד. "לא עולים ליגה במחזור רביעי. אנחנו בריצת מרתון והדרך עוד ארוכה, אני בטוח שנתקן ונשתפר".

במחזור החמישי תארח שדרות לראשונה העונה בביתה את בני יצ'אלאל רחובות.

 

 

 

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.