4 דרכים לעשות קצת כסף מהצד

זה לא סוד שיקר לחיות במדינת ישראל של שנת 2019. לרוב הגדול של האוכלוסייה יש מינוס בחשבון הבנק, החזרי הלוואות, תשלומי משכנתא, שכירות דירה ועוד המון הוצאות שוטפות. לכן, אנשים רבים בציבור הישראלי מחפשים דרכים מעניינות, מהירות וקלות ליצור לעצמם השלמת הכנסה, שתעזור להם להתקיים ברווחה כלכלית. ריכזנו עבורכם 4 אפשרויות פשוטות ויעילות להרוויח כסף בזמנכם הפנוי, מכל מקום ובלי צורך לשנות את מסלול החיים הרגיל.

השקעה בשוק ההון: מסחר בשוק ההון נחשב כיום לדרך פופולרית בכל רחבי העולם בה משתמשים בקביעות הבנקים הגדולים, חברות הביטוח, גופי ציבור ואנשים פרטיים. עם זאת, מומלץ להיכנס לתחום בצורה מושכלת ונבונה לאחר שלמדתם והבנתם את יסודות התחום או לקבל סיוע מאנשי מקצוע מומחים שיבנו עבורכם תיק השקעות. כל שצריך זה לבנות תיק השקעות מוצלח ולהתחיל להשקיע במניות משתלמות שיכפילו את הערך הכספי ויכניסו לכם כסף טוב. כדאי לבזר את הסיכון בצורה מחושבת ולהשקיע במספר אפיקים שונים, לבצע מעקב יומיומי על מה שקורה בשוק ההון בכלל ובתיק שלכם בפרט.

הקמת אתר מכירות: בעידן של היום נדמה שכולם עושים את הקניות באינטרנט וזו מגמה שרק הולכת ומתחזקת. זו הסיבה העיקרית שמכירת מוצרים באינטרנט היא אחת הדרכים הרווחיות והקלות ביותר לעשות כסף טוב מהצד. בין אם מדובר במוצר או שירות ייחודי שלכם או מוצרים נפוצים של אחרים, הקמת אתר מכירות באינטרנט היא פלטפורמה מצוינת בה תוכלו לשווק ולפרסם את המוצרים או השירותים שאתם מציעים לקהל הרחב. הקמת אתר מכירות מעניקה לכם מגוון יתרונות, ביניהם שאתם קובעים את התנאים ולא כפופים לאתרי המסחר הגדולים, תוכלו לשמר את הגולשים שנכנסו לאתר, להחליט על העיצוב, השפה ועוד.

שיווק שותפים: הרעיון הוא שאתם משווקים מוצרים או שירותים עבור חברות גדולות ומקבלים מהן עמלות לפי אחוז הלקוחות שקנו או השאירו פרטים באתר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להביא את הלקוחות המתאימים שייקנו דרך הקישור שלכם את השירות או המוצר של החברה. אפשר לעשות זאת במגוון פלטפורמות חינמיות או ממומנות, כגון סרטונים ביוטיוב, פרסום ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם), כתיבת בלוג, תגובות לכתבות ועוד.

מילוי סקרים בתשלום: ישנם הרבה חברות וארגונים מובילים בשוק שמעוניינים לקבל מידע מהימן מהצרכנים ולבחון את הרגלי הצריכה והשימוש במוצרים/בשירותים, לבדוק אטרקטיביות של מוצר/שירות חדש ועוד. לכן, הם נעזרים באתרי אינטרנט ייעודיים אשר עורכים עבורם את הסקרים. אתם רק צריכים לענות בצורה אמינה ומפורטת על השאלות בסקר, מה שכרוך בהשקעה של 5 עד 20 דקות מזמנכם. ברוב האתרים התשלום נשלח אליכם לאחר שאתם ממלאים כמות מינימלית של סקרים, בהתאם לכמות השאלות ואורך הסקר. בממוצע מדובר על כ-2 עד 5 ₪ לסקר ממוצע.

תוכן שיווקי

לכתבה הבאה:

צילום אווירי: עולם ומלואו של שירותים מקצועיים

צילום אווירי הוא לא רק תחביב שהולך ונהיה פופולרי יותר ויותר בקרב מטיסי רחפנים חובבניים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.