יום ב' | 19.7.21 | 13:00

20 מיליון ש"ח לסיום פיתוח שכונת הכרמים בשדרות

במאמץ רב של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, משקיעה העירייה 20 מיליון שקלים לטובת סיום הפיתוח של שכונת הכרמים. בין השאר, יתוקנו תשתיות הפיתוח והליקויים, יושלם הגינון וריבוד הכבישים ויבוצעו עבודות נוספות. במקביל, ממשיכה העירייה במפגשים עם התושבים החדשים שמגיעים לעיר.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, יצא השבוע לסיור שטח בשכונת הכרמים החדשה יחד עם חבר מועצת העיר ומחזיק תיק שיקום שכונות, אורן נזרי, מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, מנהלת אגף לשירות התושב, הילה אלימלך, מהנדס העיר, חגי כהן, משל"ת השכונה, שגיא בוחבוט והצוות המקצועי בעירייה ובחברה הכלכלית האחראים על פיתוח השכונה, כדי לבחון מקרוב אחר ההתפתחויות והפרויקטים החדשים וכמובן לראות את ההתקדמות בפיתוח הקיים השכונה.

מדובר על סכום של 20 מיליון ₪ שהוקצה לטובת סיום פיתוח שכונת הכרמים, זאת לאחר עבודה מאומצת של ראש העיר, אלון דוידי, מול הגורמים המקצועיים במשרד הבינוי והשיכון. בימים אלה נמצאות העבודות בעיצומן. בין השאר, סיום ותיקון כל תשתיות הפיתוח והליקויים בחלק השכונה המאוכלס, כולל תיקון ריצוף, השלמות גינון, ריבוד כבישים, השלמות ריהוט גן והחלפת מעקות כולל מדרכות, שביל אופניים, שדרוג הכניסה לבית הספר 'גיל רבין', גינון, השלמות תאורה, ריבוד

כבישים, הקמת איי תנועה, שילוט רחובות, תמרור מלא חדש, צביעת כבישים וחניות והקמת פסי האטה (באמפרים).

השבוע התקיים גם מפגש תושבים בבניין ברחוב נחל דולב בשכונת נאות השקמה, ביוזמת פרויקט "מרגישים בבית", מתנ"ס שדרות והאגודה לתרבות הדיור – סניף שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, וממלא מקומו, אלעד קלימי, השתתפו במפגש, בירכו את התושבים על הגעתם לעיר וקבעו יחד מזוזה בבניין.

ראש העיר, אלון דוידי: "שדרות ממשיכה בתנופת הפיתוח המאסיבית וצפויה לגדול ולצמוח בשנים הקרובות עם שכונות חדשות שנבנות בסטנדרטים גבוהים ביותר, עם פיתוח נופי, תשתיות, גני שעשועים וכל מה שחשוב למשפחה שעוברת לבית חדש. עשינו הרבה מאמצים וגייסנו תקציבים רבים וגדולים לטובת סיום הפיתוח של שכונת הכרמים בכדי שתושביה ייהנו משכונה איכותית ומטופחת. יישר כוח לכל הגורמים המקצועיים על העבודה המאומצת להשלמת הפיתוח ותיקון הליקויים בשכונה".

מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי, המוביל את פרויקט "מרגישים בבית", אמר: "המגמה שלנו כל העת היא לשתף כמה שיותר את התושבים בשכונות, הן בפרויקטים של תשתיות ופיתוח והן בפרויקטים קהילתיים לפעול יחד במטרה להעצים את הקהילתיות בשכונות, זהו הבסיס המרכזי לבניית קהילה מגובשת ואכפתית שמעורה בנעשה ומשתפת פעולה עם הרשות ליצירת פעילות שוטפת ושמירת קשר בלתי אמצעי לטובת השכונה ותושביה".

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.