שבת , 30 מאי 2020

תושב שדרות עוכב לבדיקת אלכוהול, בני משפחתו תקפו את השוטרים

שוטרי משטרת ישראל עצרו רכב בסוף השבוע בו נוהג תושב שדרות (30) כשהוא שרוי בהשפעת אלכוהול. בתגובה למעצרו החלו בני משפחתו להפר את הסדר תוך תקיפת שוטר ופקח מיחידת השיטור העירוני.

ביום שישי לפנות בוקר בעת מחסום שערכו שוטרי יחידת הסיור בכניסה לעיר שדרות, סימן השוטר לרכב שהגיע לכיוונו לעצור לבדיקה. הנהג שבחר מסיבותיו להתעלם מהוראת השוטר, המשיך בנסיעה כשניידת המשטרה דולקת אחריו עד שנעצר. השוטרים שנגשו לרכב הבחינו כי נודף ריח אלכוהול חזק מתוכו ועל כן ביקשו לבדוק את הנהג. כבר בבדיקות הראשוניות ניכר כי הנהג בהשפעת אלכוהול גבוהה לאחר שלא הצליח לשמור על יציבות בהליכתו. הוא עוכב אל תחנת המשטרה תוך ששניים מבני משפחתו (אביו ודודו, בשנות ה-50 לחייהם) הגיעו אף הם ובעת שהבחינו כי הנהג החשוד נעצר, החלו מפרים את הסדר ובשלב מסוים אחד מהם אף תקף את פקח השיטור העירוני ואת אחד מהשוטרים שסייעו באירוע. חשוד זה נעצר ונכלא ושוחרר בהמשך בבית המשפט בתנאים מגבילים.

משטרת ישראל תנקוט באפס סובלנות בכל גילויי אלימות כלפי אנשי החוק ועובדי ציבור הפועלים לילות כימים לשמירת ביטחון האזרח. כחלק מזה, שוטרי משטרת ישראל ימשיכו במשימתם מידי יום באכיפה בלתי מתפשרת כנגד מבצעי עבירות תעבורה חמורות, דוגמת- נהיגה בהשפעת אלכוהול, המסכנות את משתמשי הדרך.

בדיקת אלכוהול שנערכה לנהג האמור העלתה כי רמתה פי 2.5 לערך מעל המותר- 820 מיקרוגרם באוויר נשוף. בסיום חקירתו של הנהג בפני בוחני התנועה הוא שוחרר בתנאים לאחר שזומן לדין ורישיון נהיגתו הבוקר נפסל למשך 30 ימים.

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.