יום ב' | 5.4.21 | 11:49 | בתמונה: הפרשן עמית סגל

"תושבי שדרות צריכים להיעלב שזה היחס שמפגין כלפיהם ראש העירייה"

פרשנים פוליטיים, עיתונאים וגולשים רבים ברשת תוקפים בחריפות את החלטתו של ראש עיריית שדרות אלון דוידי. הפרשן הבכיר של N12  חתום על הכותרת למעלה.

החלטתו הדי צפויה של אלון דוידי לאור תוצאות הבחירות להישאר בשדרות ולוותר על הכנסת התקבלה בקרב תושבים רבים בשמחה רבה שכן הם העריכו את העשייה שלו בעיר ופחות את החלטתו לערוק מהליכוד לימינה אחרי התמיכה הרחבה שקיבל בכל הקשור לתקציבים. לעומתם, בתקשורת התגובות שהוא סופג בשל מה שהם מכנים "הזיגזג של דוידי", פחות נחמדות. בחלק מהמקרים תוקפניות במיוחד. "התנהלותו של דוידי היא קרקס ולעג למונח בחירות" כתבו גולשים, "דוידי עשה צחוק מתושבי שדרות".

הפרשן הבכיר של ערוץ 12, עמית סגל מתח ביקורת נוקבת בציוץ בטוויטר: "תושבי שדרות צריכים להיעלב שזה היחס שמפגין כלפיהם ראש העירייה: ברירת מחדל לא כיפית למקרה שההרפתקה הארצית לא תצלח. קודם נזנחו באמצע הקדנציה, עכשיו הם עדיין בהולד למקרה שדוידי יקבל שר. לכל עיר מגיע ראש עיר מחויב יותר ממה שהפגינו דוידי וקודם לכן חולדאי".

הכתבת הפוליטית של 'סרוגים' עטרה גרמן, ניסתה לשקף בציוץ משלה את האמינות של דברי דוידי: "שיחה ביום חמישי בערב, אלון דוידי מכחיש לי מכל וכל את כוונת התפטרותו, ומתחייב שיושבע ביום שלישי לכנסת. מקווה שמניעיו המוניצפליים אמינים יותר ממניעיו הפוליטיים".

גם בשדרות הדעות חלוקות. קראנו לא מעט תגובות של תושבים שהפוליטיקה הארצית לא מעניינת אותם שבחרו לשמוח מהישארותו וישנם שתהו מדוע מלכתחילה הוא ויתר על שדרות לטובת פוליטיקה ארצית לא יציבה. 

מי שלא חסך בביקורת הוא חבר האופוזיציה יניב פרץ שהתכונן להתמודדות על ראשות העיר. "כפי שציינתי במספר הזדמנויות, אלון דוידי לקח עיר שלמה בשבי בגלל חוסר ההחלטיות שלו" ציין בין היתר פרץ.

 חבר האופוזיציה יניב פרץ. צילום ארכיון: אורי גבאי

עוד הוסיף פרץ: "החבירה לימינה והנטישה של הליכוד אמנם היו החלטות של אלון, אבל אם חזרתו לעיר זה עלול להוות נזק משמעותי לשדרות. כל מה שקורה זה לא יותר מבדיחה עצובה. אם החלטת ללכת כדי לקדם עצמך- בהצלחה, אך כנראה שהוא לא מאמין מספיק בצעד שעשה מלכתחילה, אחרת אין הסבר להתנהלות שלו. מן הראוי שדוידי יעשה חושבים על התקופה האחרונה וישאיר את הנהלת העיר לאנשים שמחוייבים לה ולא לעשייה מפלגתית ופוליטית שלא מקדמת את העיר ואף פוגעת בה".

About אורי גבאי

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.