יום שישי , 29 מאי 2020

תושבי קיבוץ ניר עם הפגינו בדרישה להציב רמזור בצומת ניר עם

צומת ניר- עם היא עוד אחת מבין לא מעט צמתים שגבו מחיר כבד במלחמה של משרד התחבורה והראשות הלאומית לבטיחות בדרכים. רק בשנה האחרונה ארעו מספר לא מבוטל של תאונות דרכים שבאורח נס לא גבו את חייהם של הנפגעים.

בשעות הצהריים המוקדמות היום (ג') הפגינו כ- 20 תושבי קיבוץ ניר עם בסמוך לצומת ניר עם, בדרישה להציב רמזור שימנע את האסון הבא. בשלטים שהניפו מספר מפגינים נכתב "אלון תעזור, את המוות הבא תעצור". הקריאה היא ככל הנראה לאלון שוסטר ראש המ.א שער הנגב. "צומת ניר-עם שדרות קיים לא מהיום ומאז ומעולם הוא היה מסוכן, העניין הוא שבשנים האחרונות התנועה בכביש הזה גדלה משמעותית, עם הקמת מרכז הקניות יש יותר תנועה ובכלל שדרות בפרט והאזור בכלל בצמיחה ובגידול של האוכלוסייה כך שהמבנה הנוכחי של הצומת לא מתאים למציאות של היום" מסביר ניר פרץ תושב העיר שהמתין השבוע בצומת וראה כיצד כמעט משאית כבדה פוגעת בכלי רכב שרק ביקש לחצות את הצומת מהקיבוץ לשדרות, "כבר כאשר תכננו את הרכבת ואת מרכז הקניות היו צריכים לחשוב על זה, בעתיד שדרות תהפוך כנראה לציר מרכזי עם כמות תושבים גדולה יותר, כבר היום אנחנו נתקלים בפקקים בלתי נסבלים גם כשיוצאים מתחנת הרכבת לכיוון אשקלון או ב"ש או כאשר נכנסים לעיר, לפני שנתחיל לספור הרוגים אני מצפה מראש עיריית שדרות ומראש מועצת שער הנגב לפעול למציאת פיתרון אולי בדמות הקמת גשר או כביש שיחבר את שדרות לקיבוץ, כל פתרון שיקל על כולנו".

 

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

תגובה אחת

  1. שם המשפחה אל אלון, לא הוכנס בכוונה. גם אנשי שדרות וגם אנשי ניר עם, נשמח אם שני האלונים ימצאו פתרון לבעיה החמורה המסכנת הן את תושבי העיר והן את תושבי הקיבוץ. מכוון שהפגנה זו הייתה רק יריית הפתיחה, נשמח לאיחוד כוחות המאבק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.