יום שני , 25 מאי 2020

שלושה גני שעשועים נחנכו השבוע בשדרות

תושבי שדרות ממשיכים ליהנות מהקמתם של גני שעשועים חדישים ומודרניים ברחבי השכונות בעיר. השבוע נחנכו שלושה גני שעשועים בשלוש שכונות שונות. בעלות של כ-750,000 שקלים. ראש העיר, אלון דוידי: "אנחנו כל העת במגמת שיפור השירות שאנו מעניקים לתושבים ונושא שעות הפנאי הוא חשוב מאוד ולכן ההשקעה האדירה לטובת המשפחות בשדרות".

ביום ראשון נחנך במעמד ראש העיר גן שעשועים בפינת הרחובות מיכה/נחום בשכונת נאות הנביאים. גן השעשועים הותאם לאוכלוסייה המתגוררת באזור עם ריבוי של ילדים בגילאי הגן והכיתות הנמוכות. במקום הושם דגש על משחקים מותאמים לגילאים הללו, כמו מגלשה, נדנדות והכל תחת הצללה. בנוסף, במקום בוצע פרויקט יפה עם התושבים שהקימו גינה חדשה בשיתוף אנשי המינהלות. באירוע החניכה נערך הפנינג ססגוני וכמובן שראש העיר, אלון דוידי, הגיע לברך ולגזור את הסרט. הגן מומן על-ידי מפעל הפיס בעלות של כ-200,000 שקלים. בחנוכת הגן נכח גם סגן ראש העיר ומחזיק תיק הקליטה, מרק איפראימוב.

למחרת, חנך ראש העיר גן שעשועים ברחוב אשור בשכונת נאות הדקל, ליד אגף החינוך הישן. הגן שופץ והורחב בהתאם לצרכי האוכלוסייה עם דגש על מתקנים לאוכלוסייה הבוגרת, כמו מתקני כושר ופינות ישיבה וכמובן מתקני משחקים לילדים ומרחבי דשא גדולים. גם תושבי שכונה זו זכו להפנינג ולכיבוד קל. הגן ברחוב אשור מומן על-ידי משרד הבינוי והשיכון בסכום של כ-350,000 שקלים.

ברחוב יוסף קארו בשכונת בן גוריון ביקשו התושבים גן שעשועים חדש. ראש העיר סייר במקום לפני כחודש והתחייב בפני התושבים להקים גינה וגן שעשועים לדיירי הרחוב. בזמן קצר ובסיועם של כלל הגורמים הרלוונטיים בעירייה הוקם גן נוסף בשכונת בן גוריון, גן עם שטחים נרחבים של דשא למשחקי כדור לילדים ומתקני משחק וכושר למשפחות עם הצללה גדולה וספסלים חדשים. מימון הגן הגיע ממפעל הפיס בסכום של כ-200,000 שקלים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אין שמחה יותר גדולה מאשר לראות את הילדים הנפלאים האלה מגיעים לגנישעשועים שמחים ונהנים. אנחנו כל העת במגמת שיפור השירות שאנו מעניקים לתושבים ונושא שעות הפנאי הוא חשוב מאוד ולכן ההשקעה האדירה לטובת המשפחות בשדרות".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.