יום שישי , 29 מאי 2020
pixabay

שולחנות משרדיים

המשרדים מהווים את מרכז העצבים של כל עסק או ארגון ונערכת בהם פעילות אינטנסיבית. במקרים מסוימים העבודה בהם היא 24/7 וחולקים אותה מנהלים, פקידים ועובדים נוספים. ניתן למצוא משרדים פרטיים אשר אליהם מגיעים  רק העובדים עצמם, אורחים ומבקרים אחרים, ויש משרדים ציבוריים אשר מיועדים לשרת קהל רב. יש משרדים המעוצבים בסגנון שמרני, הייטק, ומכובד, ויש אחרים אשר בהם מתנהלת פעילות יצירתית באווירה משוחררת. בכל אלו, ובמשרדים אחרים בסגנון אחר יש צורך להתאים את הריהוט המתאים ביותר לאופי ולאווירה. מדובר על שולחנות וכסאות, ארונות, שידות, דלפקים וכיוצא בזה. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לשולחנות המהווים את הפריטים הנפוצים ביותר בכל משרד.

שולחנות מגוונים

שולחנות משרדיים הינם בעלי נוכחות ונפח ועליהם מתבצעות הפעילויות הרבות ביותר. לכל עובד יש שולחן משל עצמו. למנהל השולט על כל הנעשה, לפקידה אשר מקדישה זמן רב לעבודות שוטפות, הדפסות, צילומים, סריקת מסמכים וכדומה, לאיש השיווק והמכירות, למנהל הטכני ועוד. לכל אחד יש להתאים את האחד המתאים לצרכיו. את כולם או מרביתם יש להתאים לסביבת מחשב מאחר והוא כלי שימושי שבלעדיו לא ייתכן תפקוד תקין. ניתן לייצר אותם מעץ מלא או מעובד אבל מבחינים גם בשולחנות בהם יש שילוב של זכוכית, מתכת ועוד. יכולים להיות כאלו שהפלטה שלהם מעץ ורגלי מתכת, או פלטת זכוכית ורגלי עץ ושילובים אחרים היוצרים עניין.

שולחנות למנהלים ופקידות

שולחנות משרדיים למנהלים אמורים להיות מעט שונים משולחנות אחרים. הם נועדו לפעילות מעט שונה ומנהלים רבים רוצים לשוות להם מראה יוקרתי ומיוחד יותר. יש לכך מספר מטרות. לעיתים, כדי להראות הבדל מעמד, לפעמים כדי להרשים לקוחות, ספקים ומבקרים וגם כי רוצים ליהנות מהמראה שלהם. ניתן למצוא שולחנות מעוצבים שונים, כאשר הרגליים ישרות, מלוכסנות ומעוגלות והפלטות ישרות, אליפטיות ועוד. שולחנות לפקידות יהיו בעלי משטחי עבודה גדולים, כך שניתן להעמיד עליהם ניירת, ציוד משרדי, מכונת צילום משולבת פקס ומדפסת , מסך מחשב וכדומה. אלו היוצרים את האות ר' הם בעלי שטח רחב. במידה ויש לשולחן רק פלטה אחת אזי ניתן להוסיף שידות עם מגרות אחסון.

שולחנות לשימושים אחרים

בחדרי ישיבות יעמידו שולחנות אחרים שיהיו מותאמים להקרנת סרטונים ומצגות, לאמצעי תקשורת מיוחדים לעריכת שיחות ועידה וכדומה. שולחנות אחרים יוצבו בקפיטריה ויכולים להגיע במגוון עיצובים וצבעים. יש כאלו שנועדו להמתנה והם יהיו נמוכים עם  3 או ארבע רגליים ועם פלטת עץ או זכוכית. קיימים דלפקי קפיטריה גבוהים, ודלפקים שונים המיועדים לפקידות קבלה.  כולם יתאימו לפעילויות השונות המתבצעות ביחידת משרדים פעילה. ניתן למצוא אותן בצבעים מגוונים כאשר הנפוצים הם שחור, לבן, חום ואפור אבל במשרדים בעלי אופי שובב יותר ישתמשו גם בצבעים עליזים יותר. ניתן לרכוש שולחנות מוכנים, אבל בהחלט ניתן להזמינם בהזמנה מיוחדת על מנת שיתאימו בצורה מושלמת לגודל המשרד וצורתו.

לכתבה הבאה:

מטבחים במבצע בקטלוג חדש של דניאל מטבחים

מעוניינים לרכוש מטבחים מחומרי ייצור עמידים ואיכותיים במחירי מבצע? בחנות פרטית, תוכלו למצוא בדיוק את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.