יום שישי , 29 מאי 2020

קורס אינדיזיין – התוכנה מספר אחת להכנת ספרים וחוברות

תוכנת אינדיזיין נחשבת לתוכנה מספר אחת אצל גרפיקאים ומעצבים גרפיים בתחום הכנה ועיצוב של ספרים ולא בגלל שהיא התוכנה היחידה להכנת ספרים אלה בגלל הקלות שהיא מאפשרת ובזמן קצר לעצב ספר לכל מטרה. כיום נוכל לראות את התוכנה בחברות להפקת ספרים והוצאות לאור אבל לא  רק בעלי אתרי אינטרנט ועולם ההייטק יכול להוציא מהתוכנה ספרים אלקטרוניים לתצוגה באתרי אינטרנט כקובץ שנפתח ישירות אצל הגולש בצורה אוטומטית במסך כספר או כקטלוג. את תוכנת האינדיזיין אפשר ללמוד בצורת קורס אישי או שהתוכנה נלמדת במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר מקצועיים לגרפיקה.

עימוד הספר ושימוש בתוכנות מלל אחרות בתוכנת INDESIGN

עיצוב ספרים נקרא בשפה המקצועית עימוד היכולות של אינדיזיין בלעמד את הספר תמיד מתבסס בייבוא של טקסטים וכיתוב רב מתוכנות מלל אחרות, אפשר לקבל מהסופר את כל תוכן הספר בקובץ וורד ולהטמיע את זה ישירות בקלי קלות באינדיזיין הכנו במיוחד בשבילכם סרטון הסבר מדהים בשפה העברית איך מעצבים גרפיים מבצעים בקלי קלות בעמוד קורס אינדיזיין הסרטון מדבר על הטמעת טקסטים רבים תוך שימוש באלמנטים מעוצבים להעשרה בספר. כמובן שאם יש בקובץ וורד מעל 300 עמודים כל העמודים הללו יפתחו בצורה אוטומטית גם באינדיזיין. לתוכנה יש כלים רבים לעיצוב וגם לתמונות. אמנם התוכנה היא לא תוכנת עיצוב כמו הפוטושופ ואילוסטרייטור אבל עדיין תוכלו להשתמש בפקודות בסיסיות ולא להזדקק לתוכנות אחרות. התוכנה קלה מאוד בתפעולה והממשק שלה הוא באנגלית מאוד בסיסית וקלה להבנה.

העמדה ושימוש בפקודות מיוחדות להכנת ספר בקלות

אינדיזיין כמו שאמרנו התוכנה המועדפת על פני תוכנות מלל אחרות וכל זה בגלל איכות ההדפסה שאפשר להוציא מהתוכנה, כל בתי הדפוס עובדים אך ורק עם אינדיזיין ואי אפשר לשלוח לבית דפוס קובץ וורד לעבודה. זה לא משנה אם אתם מכינים ספר מתכונים או קטלוג אופנה ייבוא התמונות לתוכנה לא פוגע ברזולוציה של התמונה לעומת תוכנת מלל אחרות שמכווצות את איכות התמונה. לתוכנה כלים מדהימים לעיצוב כותרות ובשפה המקצועית זה נקרא סטיילים, אתם יכולים לקבוע סטייל מסוים לכותרת ולרוץ איתו על כל הקובץ, במידה ואתם משנים את סגנון הכותרת או שאתם צריכים לשנות את סגנון הכיתוב במקום לעדכן את כל הדפים של הספר תוכלו בקלי קלות לעדכן סטייל אחד וזה ישליך את הסגנון החדש על כל הכותרות האחרות, זאת רק דוגמה אחת מבין מאות דוגמאות שתוכנת האינדיזיין מאפשרת לעצב בקלי קלות.

 

לכתבה הבאה:

מטבחים במבצע בקטלוג חדש של דניאל מטבחים

מעוניינים לרכוש מטבחים מחומרי ייצור עמידים ואיכותיים במחירי מבצע? בחנות פרטית, תוכלו למצוא בדיוק את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.