מבזקים
יום ג' | 12.01.21 | 10:00

קורונה בשדרות: אדם אחד נפטר, 25 מאומתים נוספו בחמישה ימים

מניין הנפטרים מקורונה בשדרות עלה ל-9 לאחר שקשיש תושב העיר נפטר בשבת. התחלואה ממשיכה לעלות ובעיר יש כבר כ-182חולים פעילים.

למרות הסגר, תחלואת הקורונה בשדרות ממשיכה לטפס אם כי יש לומר בשלושת הימים האחרונים באחוזים נמוכים יותר ביחס לשבוע שעבר אז הייתה קפיצה דרמטית מכ-100 חולים ל-155 בתוך מספר ימים ובסך הכל מאז שהתחיל הסגר השלישי-מועד ב' יש עלייה כללית של 130 מאומתים.

כאמור, בהמשך לדיווח האחרון שלנו כאן ב'שדרונט', ביום חמישי האחרון מדד התחלואה הגיע ל-157 מאומתים. לאחר שחלפו חמישה ימים נוספים, מתברר שנוספו עוד 25 מאומתים חדשים ונכון להבוקר מספר החולים הפעילים משדרות עומד על 182 כאשר 6 חולים מאושפזים בבתי החולים. מספר התושבים שנמצאים בבידוד עומד על 591.

רק הבוקר התברר כי ביום שבת מניין הנפטרים בשדרות עלה ל-9 לאחר  שקשיש תושב העיר בן 82 נפטר.

בתוך כך, המדד של העיר שדרות לפי תוכנית הרמזור היא בצבע הכתום 7.36 וזה אומר שהעיר לא רחוקה מלהפוך להיות אדומה עם העלייה בתחלואה לא תיעצר או לפחות תתמתן מה שיאפשר לשדרות לצאת מהסגר השלישי במצב טוב.

 אלון דוידי מזהיר את התושבים ממעבר לעיר אדומה

ראש העיר אלון דוידי יצא שוב בקריאה לתושבים לסייע למאמצים העירוניים. "המצב בעיר שדרות לא טוב" הבהיר דוידי, "לכן, כפי שאתם רואים במודל הרמזור, אחרי שהייתה לנו ירידה, אנחנו מתקרבים לאט לאט לקו האדום וזה אומר ברגע שיסתיים הסגר ומדינת ישראל תיפתח, אם אנחנו נהיה אדומים בתי הספר ימשיכו להיות סגורים, עסקים ימשיכו להיות סגורים, פארקים ימשיכו להיות סגורים ולמעשה מדינת ישראל תחזור לחיים אבל העיר שדרות תמשיך להיות בסגר ולכן תושבים יקרים אני מבקש מכם להקפיד על ההנחיות. כל אחד לוקח אחריות אישית ויחד נצא מזה".

About אורי גבאי

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.