צריכים לקחת משכנתא ולא מסוגלים לראות בנקים? עברתם כוויה בעבר ומאז לא מתקרבים לבנק?

הרבה מאוד אנשים סובלים מהמחלה הזאת, של הבנקים. כל אדם שעבר תקופה של בעיות מצד הבנקים, הגבלות, עיקולים, הוצאות לפועל או כל דבר אחר- קשה לו מאוד להתקרב לבנקים כדי לבקש משכנתא. לפעמים זה בלתי נסבל פשוט. אתם לא לבד, זה נפוץ מאוד.

הבנקים בטיפשותם הרבה לא רואים קדימה ולא מסתכלים רחוק, הם רואים רק את הרגע הנוכחי. לכן אדם שמתחיל להיות קשה לו- מיידית מקבל מהבנקים גב וכתף קרה מאוד. בכלל לא מעניין אותם שעוד שנתיים אתה עלול להיות לקוח מעולה וכולם ירצו אותך בתור לקוח שלהם. עכשיו, אתה לא טוב להם והם פועלים מיידית. הם לא מבינים איזה נזק הם גורמים לאנשים ולעצמם בעתיד.

מי אני בעצם?

כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, שמי מרטין בוקסדורף, אני מטפל במסורבי משכנתא ומשכנתאות בעייתיות מזה 10 שנים. בקריירה הבנקאית שלי עבדתי בשלושת הבנקים הגדולים למשכנתאות, בשלל תפקידים שונים ואני מכיר את המערכת הבנקאית לרוחב ולעומק.

לאחר שעזבתי את הבנק והתחלתי לעבוד לבד, ההחלטה שלי הייתה לבחור לעבוד מול אנשים שמתקשים לקבל משכנתא לבד, כי זה נותן לי הרבה יותר עניין בחיים ומעמיד לי אתגרים שגורמים לי לעבוד קשה יותר. מאז טיפלתי במאות משכנתאות של מסורבים ומתקשים מול הבנקים ואשמח לעשות זאת גם בשבילכם.

הנה סיפור קטן:

לפני שלושה חודשים מתקשר אלי אדם, רוצה לקבוע פגישה ולדבר. אנחנו נפגשים ומתחילים לדבר. הבחור הזה היום בעל עסק מצליח, יש לו קווי חלוקה של לחם בכל הארץ והוא צריך לקחת משכנתא. אני מנסה להבין למה הוא צריך אותי בכלל? שילך לבנק ויגיש בקשה למשכנתא. הם ישמחו מאוד.

הוא מתחיל להסביר שלפני כמה שנים, הוא לא זוכר בדיוק כמה, הוא עבר גירושין והיו לו בעיות מול הבנקים וזה הגיע לטיפול משפטי ונהיה מכוער מאוד ונהייתה לו טראומה אדירה. הוא לא מנהל חשבון בנק אישי, אין לו כרטיס אשראי והכול מתנהל כאילו בעקיפין דרך אחרים. הבן אדם בטראומה בגלל הצרות הגדולות שהיו לו אז.

עכשיו הוא צריך לקחת משכנתא וממש לא יודע איך להתחיל ומה לעשות והאם הוא יכול לבקש משכנתא ומה בכלל יאשרו לו? אין לו שום מסגרות אשראי ושום כרטיסי אשראי, שום כלום. שום קשר מול המערכת הבנקאית. מצד אחד זה מאוד מרשים, האדם מנהל עסק מצליח אבל ללא שום אשראי, בכלל. מצד שני, הבן אדם לא יכול לקנות שום כלום בתשלומים.

אז מה עושים?

קודם כל אני מרגיע אותו ומבטיח שהכול יהיה בסדר. מכאן אנחנו מתחילים תהליך של הכנה בסיסית למשכנתא. מזמינים דו"ח נתוני אשראי כדי להבין את הנזק שהיה. לפי הדוח הדברים היו לפני שנתיים בערך, כך שזה לא נורא. דוח נתוני אשראי למעשה החליף את מה שהיה פעם BDI והוא נותן לנו תמונה מלאה על כל העבר הפיננסי. אני צריך את זה כדי להבין מתי היו בעיות? איזה בעיות היו? מול איזה בנקים היו בעיות?

מתחילים מהבסיס, פותחים חשבון מסודר לעסק ואישי, מתחילים לנהל חשבון ולהפקיד משכורות, יוצרים מראית של אדם נורמאלי. מכניסים את האדם לתוך המערכת.

מתחילים הליך של משכנתא ובונים פעילות בנקאית ולאחר שלושה חודשים בערך קונים דירה. אחרי כמה חודשים כבר לא ניתן לזהות את האדם, פתאום הוא חופשי בתוך הבנקים, מנהל פעילות, השקעות, אדם חדש לגמרי.

לפעמים צריך לבנות את התהליך הזה מהתחלה, כדי להגיע לתוצאה הרצויה. אני אדאג להכווין אתכם בכל הצעדים הנדרשים כדי להגיע למשכנתא ולעשות את הכול בצורה מהירה ויעילה.

תמיד לרשותכם, מרטין בוקסדורף- 0508116397 או maratbok@gmail.com

תוכן שיווקי

לכתבה הבאה:

מה עושים כשאין וטרינר קרוב?

מחלות ואפילו מצבי חירום רפואיים אצל חיות מחמד, אינם דברי נדיר. למרות העובדה שניתן למצוא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.