יום שני , 25 מאי 2020

צימר בדרום – למה בכלל צריך

למה בכלל צריך צימר? מהו תרומתו עבורנו? והאם זה סתם בזבוז כסף מיותר? האם הוא יכול לעזור לנו לחזור בצורה טובה יותר לעניינים? האם זה יעיל? כל התשובות בהמשך.

קצת לשכוח…

לפעמים, אנו חייבים את החופשה הזאת. כל אחד חייב את השחרור הזה מכבלי החיים. שינוי אווירה, הנאה, ושבירת הרגלים היא דרך אנושית להשתחרר. זה לא בזבוז כסף אם זה תורם לנו! תמיד תגידו את זה לעצמכם. מחפשים צימרים לחופשה בדרום? ייתכן שגוגל יסייע לכם בכך. לעניין, קצת לשכוח מכל הבעיות ולקחת חופשה היא דרך נפלאה לחזור בשיא הכוחות לשגרה היומיומית. אל תתביישו, תנו לעצמכם קצת רוגע ושלווה מידי פעם. כי בוא נודה באמת, שחיקה תוביל אתכם לעומק התהום, וגם תגרור אתכם לימים חולים, ולמצב פיזי ונפשי די רע.  הפתרון פשוט ובהישג יד – צאו לחופשה ותשכחו מיתר הדברים.

כמה סיבות שיתנו לכם "הצדקה" לצאת לחופשה

צימר, בתי מלון, ואפילו וילה – זה לא באמת משנה! העיקר שאתם נהנים ומרגישים מסופקים.
ובכדאי לתת לכם סיבה מוצדקת לקחת הפסקה מהבלגן, ריכזנו לכם 3 סיבות:

  1. לשבור שגרה – אחד מהיתרונות שמקנים לנו לחזור לעניין החופשות, הוא לשבור את השגרה המוכרת שלנו, או לרענן אותה עם דברים חדשים, אתגרים, וכו' וכו'. יציאה לחופשה תחזיר אותנו לגל הנכון. האמת שזה די מדהים, כי זה באמת עובד (!)
  2. לרענן את המחשבות – לכל אחד מאיתנו יש את הבעיות האישיות, את הבעיות בעבודה, ואת המחשבות שטורדות אותנו. אם ההינו אומרים לכם, שבאמצעות חופשה רגועה ה-כ-ל יסתדר? האם תלכו על ההזדמנות? אנו מניחים שכן. לכאלה שמחשבות טורדות עולות בכסף (עצמאיים), פתרון שייתן קצת שקט יהיה שווה זהב. קחו צימר, מלון, או כל חופשה שאתם מעדיפים ונקו את הראש. הכי חשוב – אל תיקחו איתכם מחשב נייד שיחזיר אתכם לבעיות, וגם, נתקו במידת האפשר את הטלפון הנייד.
  3. לשכוח מצרות פיננסיות וכו' – לכולנו יש את הצרות והבעיות הקשות, ובמיוחד בעיות פיננסיות. הבנק מתקשר, מבקש שנזרים משהו, או שאנו מלאים בהוצאות. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לצאת עם האישה והילדים לאיזה חופשה מדהימה שתעסיק אותנו בכייף, מאשר בבעיות. הכי חשוב – ברגעים של משבר ובעיות אל תהיו לבד, תמיד תהיו עסוקים במשהו. קיצר, עשו טובה לעצמכם ולסובבים אתכם צאו כבר לחופשה!

לאיזה חופשה ללכת?

ישנם המון אופציות שעומדות לרשותנו. ראשית, נתחיל בכך שנחליט איפה אנו רוצים לעשות את החופשה.
האם בארץ? האם בחו"ל?, שנית, נבחר בסוג הרצוי של החופשה. האם מדובר בחופשת סקי? בית מלון מאובזר ויוקרתי? צימר מעניין ורומנטי? או סתם טיול מסביב לעולם? ולבסוף, לאחר שהחלטנו על החופשה הרצויה, נבדוק מהם האופציות שלנו מבחינת תקציב ועלויות, ונבצע הזמנה בטלפון או באינטרנט.

כי בסופו של דבר – זה הכל בשבילנו.

לכתבה הבאה:

מטבחים במבצע בקטלוג חדש של דניאל מטבחים

מעוניינים לרכוש מטבחים מחומרי ייצור עמידים ואיכותיים במחירי מבצע? בחנות פרטית, תוכלו למצוא בדיוק את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.