עזרא עם תלמידיה, עוזבת אחרי עשר שנים בניהול בי"ס. צילום: יח"צ

סימה עזרא פורשת מניהול בית ספר שקמים-מעוז

סימה עזרא, מנהלת בית ספר 'שקמים מעוז' בשדרות, יוצאת לשנת שבתון לאחר 25 שנות הוראה ומתוכן 10 שנים כמנהלת. ראש העיר, אלון דוידי: "סימה עזרא היא אחת מהמנהלות הטובות שהשקיעה שנים בעשייה חינוכית ותמיד על הצד המקצועי והטוב ביותר".משרד החינוך צפוי לפרסם מכרז לניהול בית הספר.

סימה עזרא, תושבת שדרות, התחילה את הקריירה החינוכית שלה בעיר לפני 25 שנים כמחנכת בבית ספר "מעוז" ובהמשך כמחנכת בבית הספר המאוחד "שקמים מעוז" ומזה עשר שנים היא מנהלת את בית הספר, אותו הביאה להישגים גבוהים בכל התחומים. סימה פיתחה בבית הספר צוות מקצועי, הקימה סביבות למידה, העלתה את רמת ההישגים בבית הספר ותרמה לאקלים מיטבי. המוטו שלה הוא כי כל תלמיד הוא יחיד ומיוחד, ויש להוציא ממנו את כל הפוטנציאל שבו ולהעצים אותו.

בצוות בית הספר מספרים על סימה כי היא מציבה מטרות ומשיגה אותן: "היא חשובה מאוד לצוות, נוהגת להעצים את עובדיה, מנהלת מאורגנת ומסודרת מאוד, אישה אנושית, מתחשבת ואכפתית, תמיד מעניקה אוזן קשובה לצוות ולתלמידים, יודעת ותמיד מצליחה למצוא דרך להגיע אל התלמידים, מאוד אהובה ומוערכת על ידי הצוות והתלמידים. היא תחסר להם מאוד כעת כשהיא עוזבת".

ראש העיר, אלון דוידי: "סימה עזרא היא אחת מהמנהלות הטובות שיש לנו כאן בעיר. סימה השקיעה שנים בעשייה חינוכית ותמיד על הצד המקצועי והטוב ביותר, הכל בחן וברוגע. היא משאירה מורשת גדולה בבית הספר והמון שותפים לדרך שמודים לה על העשייה".

 עזרא עם ראש העיר דוידי וסגנו קלימי. צילום: דוברות העירייה

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "סימה היקרה הינה דמות מופת במערכת החינוך בשדרות. אחרי 25 שנות עשייה ברוכות לטובת ילדי שדרות סימה יוצאת לשנת שבתון, בה תאגור כוחות ותטעין מצברים לקראת המשך עשייה ברוכה בשנים הבאות. אין ספק שסימה משאירה חותם בתפקידה והייתה גורם חשוב בהצעדת בית הספר למצוינות והישגים מרשימים".

וסימה סיכמה: "השנה אני מסיימת 10 שנות ניהול בביה"ס לאומנויות 'שקמים מעוז' וחותמת 25 שנים בחינוך בעיר שדרות. הייתה לי זכות גדולה לנהל את ביה"ס ולהוביל אותו להצלחה. אני רוצה להודות לראש העיר, מר אלון דוידי, ולסגן ראש העיר והממונה על החינוך, מר אלעד קלימי, על הליווי והתמיכה לאורך השנים. תודה שאפשרתם לי לחלום ולהגשים. תודה להורים ובראשם ענת גבאי על האמון ושיתוף הפעולה המלא. ישר כוח לצוות החינוכי ולצוות המנהלה המקצועי והמסור יחד פרצנו את הדרך למצוינות. זו הייתה שליחות מבחינתי לגעת בתלמידים, לראות את טובתם תמיד לנגד עיניי ולזכות באהבה הרבה שהרעיפו עליי. אני יוצאת לדרך חדשה ועדיין אמשיך לעסוק בחינוך".

לכתבה הבאה:

אילוסטרציה צילום: חטיבת דובר המשטרה

פרשת ההתעללות בתינוק: האם שנחשדה שוחררה למעצר בית

האם מהדרום שנחשדה לכאורה בהתעללות וברצח בתינוקה, שוחררה למעצר בית של שבוע ימים התפתחות בפרשת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.