יחזרו בקרוב לחייך?

סוף סוף: ליגות ב' ו ג' בכדורגל יחזרו לפעילות בשבוע הבא

בשורות טובות לליגות החובבניות: החל משבוע הבא ליגות ב' וג' בכדורגל יוכלו לחזור לאימונים. תחילה הפעילות תותר במרחבים פתוחים

האם אנחנו לקראת חזרת משחקי הכדורגל? היום ניתנה תקווה לאחר ששר התרבות והספורט חילי טרופר הגיע לסיכום עם משרד הבריאות על החזרת ליגות ב' וג' בכדורגל לפעילות ולאימונים. כבר תקופה ארוכה שהליגות הנמוכות בכדורגל מושבתות עקב נגיף הקורונה.

אנשי הליגות הנמוכות מחו במשך זמן רב על התעלמות הממשלה, לטענתם, מהליגות הנמוכות ומהספורט החובבני, למרות שהליגות המקצועניות חזרו לפעילות. כעת, נראה שמחאתם נשאה פרי עם ההחלטה להחזיר אותם לפעילות סדירה. בקבוצת הכדורגל של שדרות יכולים לחייך קצת למרות אי הוודאות סביב הקבוצה והסגל שעודנו נבנה.

השר טרופר התייחס לחזרת הליגות החובבניות לפעילות: "אני גאה בכך שתחום הספורט בישראל פתוח באופן נרחב גם בתוך משבר הקורונה הגדול ושמצטרפים אליו היום הספורטאים התחרותיים המבוגרים הרבים. באופן חריג, אני מבקש להוסיף להודעה זו הערה אחת ערכית חשובה מבחינתי: "כדאי שלא יהיה מי שיתבלבל בטעות. חזרת הליגות והספורט התחרותי מתרחשת הודות לעבודה שקטה ומקצועית ולא בשל רעשים וצעקות פופוליסטיות. לאורך כל הדרך אותם קולות רועשים וקטנים רק הפריעו לסיכום ולחזרה לפעילות. אני שמח על החזרה בעיקר עבור האלפים שזו אהבתם ושזו פרנסתם, אלה שידעו לפנות בכבוד, שעבדו בשיתוף פעולה ואף הסתייגו מהדרך המפלגת והצעקנית שבה נהגו מיעוט קטן ושולי. אני כאן בשבילכם. ספורט הוא בית לערכים רבים. איומים, פופוליזם והתקפות אישיות הם בדיוק הפוך מכל מה שיפה וטוב בספורט הישראלי. נמשיך לעבוד קשה, למעט במילים ולהרבות במעשים למען הספורט בישראל."

גם יו״ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, התייחס לבשורה החשובה: ״מאמצים אדירים שנמשכו זמן רב נשאו פרי והפכו את מה שנראה עד לא מזמן בלתי אפשרי למציאות. עם חזרת ליגות ב' ו-ג' לפעילות, חוזר למעשה כל הכדורגל הישראלי למגרש וזה יום מאוד משמח. חשוב להדגיש את המאמץ חסר הפשרות של שר התרבות והספורט חילי טרופר לטובת העניין, יחד עם צוות המשרד שלו. טרופר הפך כל אבן, והיו הרבה, כדי להבטיח שליגות החובבנים יחזרו לפעילות. גם אם לא מדובר במי שמתפרנסים בהכרח מהענף, אין ספק שהם הלב הפועם שלו. תודות מקרב לב גם לשר הבריאות יולי אדלשטיין, שהיה נכון לתמוך במהלך הלא פשוט, מתוך אמונה בהצדקתו, בנחיצותו ובהגינות שביסודו. עכשיו מוטלת החובה על כלל הפעילים בליגות הללו להקפיד על כללי ההתנהלות בימי קורונה כדי להוכיח שהכדורגל יודע לשמור עצמו כאי ירוק. עבדנו קשה כדי לאפשר את החזרה לאימונים ואת פתיחת העונה, חשוב שנעשה הכל יחד כדי להבטיח שהיא גם תסתיים על כר הדשא אליו כל כך רצינו לחזור".

לכתבה הבאה:

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.