יום רביעי , 3 יוני 2020

נרשמתן כבר? סדנת יצירה אומנותית לנשים נפתחה בשדרות

סדנה ייחודית מסוגה, ליצירה באומנות תוך גיבוש חברתי יוצאת לדרך ביוזמת מרכז הצעירים בשדרות ובאמצעות עמותת "אום קולטור" לקידום נשים באומנות.

ימים טרופים עברה העיר שדרות, מעבר משגרה לחירום, וחוזר חלילה. ללחץ היומיומי הכולל עבודה ותחזוק הקריירה, לימודים ואימהות, נוספה גם דאגה מחוסר היציבות הבטחונית.

יוזמה ברוכה של מרכז הצעירים בשדרות היא סדנה אומנותית – חברתית ליצירה, המאפשרת לכל משתתפת מרחב נשי מהנה ויצירתי. מדובר על כשעתיים בשבוע של יצירה בצבע וחומר, שיח פנימי וקבוצתי ובעיקר חברה טובה של נשים תושבות העיר.

מנחות הקבוצה הן שרון קן דור, אמנית רב תחומית, מנחה סדנאות וחוגי אמנות ומורה ליוגה, ומעיין צ'סלר- בוגרת לימודי תרבות יצירה והפקה במכללת ספיר.

במרכז הצעירים מדגישים כי "היצירה היא כלי לחיבור בין הנשים, אך היא גם כלי לביטוי אישי ולמציאה של כוחות ועוצמות. בכל מפגש חברות הקבוצה מתנסות בחומר חדש ובנושא חדש לדיון ולשיתוף. המטרה האמנותית היא להכיר מגוון של חומרים, טכניקות עבודה וליצור בכיף".

משך הסדנה הוא כעשרה מפגשים, והיא תתקיים בסטודיו מקצועי לאמנות של "בית אום קולטור" הנמצא במרכז הקהילתי בוסטון שדרות, בכל יום חמישי החל ה22.11.18 בין 19:00-21:00.

בכל מפגש יתנסו הנשים בחומר חדש ובטכניקה אמנותית חדשה, ובעיקר  יבלו זמן איכות עם נשים תושבות העיר, מכל המגזרים והקהילות.

נושאי הסדנה

"צבע=אנרגיה", "ממקרי למתוכנן", "סימן היכר- הלוגו שלי"

טכניקות אמנותית

ציור באקריליק על ניירות וקנבס, פיסול בחימר, צבעי מים ודיו, יצירת לוגו אישי, הדפסת תמונה על עץ.

עלות הסדנה

העלות לכל משתתפת היא כ 500 ₪, הסדנה מסובסדת מאוד על ידי מרכז הצעירים ולכן פונה לקהל היעד בגילאי 20-40 בלבד. לאור הביקוש הרב המארגנות פועלות לפתיחת סדנאות נוספות לכלל הגילאים.

מרכז הצעירים מאפשר סיבסוד נוסף למבקשות.

לינק להרשמה: https://goo.gl/forms/iQ6JkYWbAnNxsbE13

טלפון לבירורים (מעיין): 0507233770

לכתבה הבאה:

פועל כבן 50 נפגע ממלגזה במפעל ברחוב פריז בשדרות

נתנאל ג'רבי חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל שנפצע בגפיו התחתונות כתוצאה מפגיעת מלגזה תוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.