ניתוחים קוסמטיים

ניתוחים קוסמטיים: כבר נראים טוב יותר

המראה החיצוני חשוב לרבים. למעשה, כל אחד מאתנו מעוניין להיות שלם עם המראה החיצוני שלו, אך למרבה הצער זה לא תמיד כך. לפעמים צורתו המסוימת של איבר כלשהו בגופנו פוגעת בדימוי העצמי שלנו – יהיה זה אף ארוך מדיי לטעמנו או קמטים רבים מדיי על הפנים. למזלנו, היום קיימות טכנולוגיות משוכללות שעוזרות לנו להיראות טוב יותר. אחת השיטות הנפוצות היא ביצוע ניתוחים קוסמטיים. כי אחרי הכול, אנחנו הכי יפים כשאנו מרגישים טוב עם עצמנו.

5 סוגי הניתוחים הקוסמטיים הנפוצים יותר בישראל

היום ישנו מגוון רחב של ניתוחים קוסמטיים המוצעים לאנשים שרוצים לעשות שינוי משמעותי במראה החיצוני שלהם. נבחן את הבולטים שבהם:

  1. ניתוח קוסמטי באף

זהו ניתוח פשוט יחסית הנמשך במשך שעה או שעתיים ומטרתו להקטין את צורת האף. ההחלמה אחרי ניתוח כזה קלה באופן יחסי לניתוחים אחרים. מעבר לכך, זהו ניתוח שאפשר לעבור כבר בגיל צעיר, והוא נפוץ במיוחד בקרב מתבגרים המתעסקים במראה החיצוני שלהם במשך שעות. מתבגרים ומתבגרות שאינם מרוצים מצורת אפם, שמחים על האפשרות לעבור את הניתוח ולהרגיש טוב יותר עם המראה החיצוני שלהם.

  1. ניתוח להגדלת חזה

מדובר באחד הניתוחים הנפוצים יותר בקרב נשים. נשים רבות שאינן מרוצות מחזן הקטן, עוברות ניתוח להגדלת חזה כדי להרגיש שלמות עם גופן. הטכנולוגיות בתחום הניתוח להגדלת חזה הולכות ומשתכללות, והיום סיכויי ההצלחה גדולים מבעבר. כמו כן, לצד הניתוח להגדלת חזה, ישנם גם ניתוח להרמת חזה עבור נשים בעלות חזה נפול, וניתוח להקטנת חזה עבור נשים הסובלות מחזה גדול מדיי שגורם להן לכאבי גב ופוגע בשגרה היומית שלהן.

  1. ניתוח להרמת עפעפיים

ניתוח להרמת עפעפיים מתבצע בדרך כלל בקרב אנשים מבוגרים שעם השנים סובלים מהיחלשות שרירי העיניים ומעפעפיים נפולות, ועקב זאת גם מבעיות בראייה. לפיכך, לניתוח זה יש שתי מטרות: האחת היא לשפר את שדה הראייה של האנשים המבוגרים והשנייה היא להעניק להם את המראה האסתטי הטבעי שאבד להם. רבים מדווחים על כך שהניתוח עושה פלאים ומשפר באופן משמעותי את תפקודם ואת דעתם על המראה החיצוני שלהם.

  1. ניתוח לשאיבת שומן

זהו אחד מהניתוחים הנפוצים יותר המאפשרים לאנשים מלאים להיפטר משכבות השומן שלהם ולהרגיש הרבה יותר טוב עם גופם. החיים המודרניים שלנו, הכוללים מגוון רחב של מזונות מעובדים ובלתי בריאים לצד ישיבה ממושכת מול המחשב, מובילים אנשים רבים להשמנה. נוסיף לזה גם את הנטייה הגנטית והתסכול רק הולך וגובר. אנשים רבים מתנסים דיאטות ושיטות שונות כדי להיפטר מהשומן, אך לפעמים דבר אינו עוזר. ניתוח לשאיבת שומן, לעומת זאת, מספק את האפשרות להיפטר מעודפי שומן במקומות כמו מותניים, ירכיים, ישבן ועוד. הניתוח פשוט יחסית והמטופלים מתאוששים ממנו מהר.

  1. ניתוח מתיחת פנים

ניתוח שהוכנסו לו שיפורים לאורך השנים, ולכן הוא הפך לנפוץ בקרב אנשים רבים שרוצים להיפטר מהקמטים ולהחזיר את המראה הצעיר לפניהם. זהו אחד הניתוחים המבוקשים הקיימים, ובזכותם מטופלים רבים מקבלים בחזרה את המראה הרענן שלהם.

איך בוחרים מנתח פלסטי?

מלבד הניתוחים העיקריים שהוזכרו כאן, קיימים עוד ניתוחים קוסמטיים רבים ומגוונים דוגמת ניתוח לשפה שסועה שנוצרה כתוצאה ממום מולד או שיקום הפנים לאחר תאונה או כוויה. בין אם מדובר בניתוח קוסמטי לשיפור המראה החיצוני ובין אם יש צורך לבצע את הניתוח כדי לשקם את הגוף לאחר תאונה, חשוב לבחור מנתח פלסטי מקצועי ואיכותי. מכיוון שמדובר בגוף הפרטי שלכם, יש לפנות רק לרופא מומחה שיכול להראות לכם את תעודת ההסמכה שלו. מעבר לכך, על מנת להרגיש בטוחים יותר, כדאי לאסוף המלצות על רופאים שונים מחברים שעברו ניתוחים פלסטיים או מגולשים באתרי אינטרנט. קחו את הזמן ובחנו את הרופא, לפני שאתם מפקידים בידיו את גופכם.

כמה זה עולה?

עלות הניתוחים הקוסמטיים משתנה בהתאם לסוג הניתוח שיש לבצע ולמורכבותו. אך אם אתם מעוניינים לקבל מידע על הצעות מחיר משתלמות לניתוחים קוסמטיים, הצעת מחיר לניתוחים קוסמטיים באתר iPrice, האתר המוביל להצעות האטרקטיביות ביותר בישראל. מכיוון שמדובר בניתוחים שעולים כמה אלפי שקלים, כדאי לכם להשאיר פרטים באתר ולקבל מידע על מומחים שמציעים לכם ניתוחים במחירים משתלמים, מבלי לוותר על איכות ומקצועיות.

הכתבה בשיתוף pronline פרסום כתבות

לכתבה הבאה:

תאונת דרכים בצומת שער הנגב: שלושה נפגעים במקום

תאונת דרכים התרחשה לפני זמן קצר בצומת שער הנגב תאונת דרכים התרחשה בצומת שער הנגב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.