יום שלישי , 11 אוגוסט 2020

מטבחים במבצע בקטלוג חדש של דניאל מטבחים

מעוניינים לרכוש מטבחים מחומרי ייצור עמידים ואיכותיים במחירי מבצע? בחנות פרטית, תוכלו למצוא בדיוק את המטבח המושלם עבורכם! בניגוד לרשת שיווק, בה קשה להגיע לחקר האמת בדבר חומרי הייצור של המטבחים, בחנות מטבחים פרטית, צוות המכירה מלווה אתכם לכל אורך הדרך, בבססו כל ארון, מגירה ועמדת-עבודה באופן שקוף, עם חומרי ייצור עמידים ואיכותיים בלבד! מה ניתן למצוא בקטלוג המטבחים החדש?

מטבחים מודרניים בעיצוב מינימליסטי

מטבחים אלו משדרים עכשוויות ומודרניזציה. הם מתאימים לכל מי שמחפש את העיצוב הדינאמי בן-ימינו, אשר אינם מעוניינים כי הארונות שלהם יהיו חרוטים או מגולפים, אלא יבוססו על מרקם חלק, ולרוב גם מבריק. מטבחים אלו מכילים ארונות ועמדות עבודה במצבם הטהור, ללא סיתות אבן או פרזול ידיות, כשעיקר הדגש הוא על הצבע ועל רמת המקצוע החלקה שלו כגורמים מעצבים. ניתן למצוא, בקטלוגים אלה, מטבחים מעוצבים בצבע ירוק, בהם כל ארון ועמדת עבודה צבועים ירוק, לצד מטבחים אפורים, שמנת, לבנים ואפילו שחורים.

מטבחים קלאסיים רב שכבתיים

מטבחים המיישמים את העיצוב הכפרי, וחלקם את העיצוב האורבני משנים קודמות. בקטגוריה זו ניתן להסדיר מטבחים מעץ בסגנון איטלקי, מטבח פרובנס המבוסס על ארונות לבנים ופרזול בצבע כהה כלשהו, כמו חום או שחור, ולמהדרין מבניכם, ניתן להרחיק עד מטבחים אנגליים לבנים בעיצוב מסוגנן היטב. מטבחים אלו מתאימים לכל מי שמחפש ליצוק בביתו מסורת עיצובית ישנה וטובה וליהנות מארונות ועמדות עבודה של פעם, בימינו אנו! באמצעות עץ וזכוכית כחומרי גלם מובילים, ניתן לייצר בביתכם מציאות עיצובית חדשה, על בסיס ישן וטוב, עם כל היתרונות. כל מטבח ניחן בעמידות מלאה שתזכה את הלקוח בשימוש פורה רב שנתי.

מטבחי דניאל – לחלום ולהגשים מטבח ביתי שובר שוויון

בנגריית המטבחים "מטבחי דניאל" ניתן להגשים לכל אחד את חלומו ולתכנן עבורו עיצוב מטבח בהתאמה אישית. צוות המכירות ילווה אתכם ויגשים עבורכם את העיצוב המבוקש, בהקפידו על חומרי הגלם המובילים בענף המטבחים. גלו מה מתאים לכם יותר, מטבחים איטלקיים, או מטבחים אנגליים? מטבחים ירוקים מודרניים או מטבחים מודרניים בצבעים כמו לבן ואפור? במטבחי דניאל מטבחים במבצע ילוו אתכם עד לרכישתו הסופית של המטבח, ויספקו הובלה והתקנה בביתכם.

תוכן שיווקי

לכתבה הבאה:

השכרת יאכטות בהרצליה הדבר הכי גדול בתקופת הקורונה

הדבר הכי גדול כרגע, במיוחד בתקופת הקורונה, הוא השכרת יאכטות בהרצליה. זהו בילוי שלא מצריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.