יום שלישי , 2 יוני 2020

מדריכים לפוטושופ חינם

אין סיכוי שלא שמעתם על התוכנה הזו ולא משנה אם אתם מגיעים מעולם העיצוב או שלא. פוטושופ היא תוכנת עריכת התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שעושים בה שימוש הן חובבנים והן אנשי מקצוע מתחום העיצוב. יש בה כל כך הרבה כלים מרתקים ויעילים שאפשר לעשות איתם כל כך הרבה, וזו תוכנה שרבים רבים נוהרים ללמוד למטרות שונות. אז נכון, יש היום לא מעט תוכנות פשוטות לעיבוד תמונות, יש אפליקציות לאנדרואיד ואפליקציות לאייפונים אך אף אחת מהתוכנות לא יודעת לעשות מה שפוטושופ יודעת לעשות. אז איך לומדים את פוטושופ ולמי בכלל כדאי ללמוד את התוכנה? הנה כמה דברים מעניינים שכדאי שתדעו.

אתם באמת עוד לא יודעים לעבוד עם פוטושופ?

זו לא שאלה שנשאלת סתם. עם פוטושופ אפשר לעשות כל כך הרבה והיום כולם מצלמים כל הזמן, מה שאומר שכולם חייבים ללמוד את התוכנה ולהפיק ממנה את המיטב. יש מדריכים לפוטושופ חינם באינטרנט וזו תוכנה שצריך להשקיע בשביל ללמוד אותה, אך היא לא מורכבת מידי ולא מיועדת רק ל"מומחים". למי התוכנה תעזור? קודם כל כפי שציינו לכולם. כל מי שרוצה לשדרג את התמונות שהוא מצלם, אבל כמובן גם למי שרוצה להתפרנס מהתחום. איך להתפרנס? לדוגמא, צלמים יכולים להכניס שירות של עיצוב אלבומים. זהו שירות שיכול להכניס לא מעט כסף ועם פוטושופ אפשר לעצב אלבומים דיגיטליים. גם מעצבים גרפיים צריכים ללמוד את התוכנה ולעבוד איתה. הם לא יכולים לעצב בלי להכיר את התוכנה כך שאם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים, פוטושופ תהיה אחת התחנות שלכם.

ללמוד עם המורים שלנו וליהנות מכל רגע

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ באופן שטחי, אתם יכולים אם כן למצוא מדריכים לפוטושופ חינם ברחבי הרשת אך אם אתם רוצים ללמוד את התוכנה בצורה מקצועית, צורה איכותית שתאפשר לכם גם לעשות עם זה משהו לאחר הלימודים, אצלנו בסטודיו תוכלו לעשות את זה עם מורים פרטיים. המורים הפרטיים שלנו הם מהשורה הראשונה בתחום והם ישמחו לסייע לכם להגיע לגדולות. אם אתם מחוץ לאזור גם בשבילכם יש לנו פתרון – לימוד אחד על אחד אונליין, אבל אין כמו ישיבה עם מורה פרטי ולימוד ממנו, הטמעה של החומר, התעכבות על כל דבר שלא ברור וכמובן, הכנת תיק עבודות אותו תוכלו להציג בפני לקוחות פוטנציאליים או מעסיקים פוטנציאלים מיד לאחר הלימודים.

לכתבה הבאה:

"בחודשים הקרובים נדע אם נשרוד והמסעדה תמשיך להתקיים"

מסעדת 'גרג' המצליחה במרכז מול 7 בשדרות פותחת שעריה ללקוחות והתקווה של הבעלים השותפים שמעון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.