יום רביעי , 27 מאי 2020
צילום: אורי גבאי
צילום: אורי גבאי

מאות תושבים נהנו מהופעתו של הזמר אברהם טל בשוק העירוני

הופעתו של אברהם טל בשוק העירוני משכה אליה מאות תושבים בהם משפחות, צעירים, סטודנטים ואף גמלאים. דוידי: "אנו ממשכים להביא את מיטב אומני הארץ לשדרות"

בשבוע שעבר נהנו תושבי שדרות ממיזם 'פרי סקול שדרות'. מדובר בבית ספר קהילתי חינמי בו תושבים העבירו ידע לתושבים במגוון הרצאות, פעילויות וסדנאות בתחומים רבים הפונים לכלל הגילאים והאוכלוסיות בעיר. את הפרי סקול המוצלח, לו הייתה היענות ענקית חתם אברהם טל בהופעה מוצלחת ביותר בשוק העירוני.

"תושבי שדרות ראויים לטוב ביותר ולכן אנו ממשכים במרץ להביא לכאן את  מיטב אמני הארץ. לראות את התושבים נהנים מאירועי תרבות עירוניים מסב לי אושר רב"

צילום: אורי גבאי
צילום: אורי גבאי

ההופעה התקיימה אודות שיתוף הפעולה בין עיריית שדרות, מפעל הפיס ואגודת הסטודנטים במכללת ספיר. בשעות הערב החלו להציף את השוק מאות תושבים. תחילה עלה לבמה אלון דוידי, ראש העיר שדרות, אשר ברך את הסטודנטים בעיר ואיחל להם שנה אקדמאית מוצלחת ופורייה. בנוסף, הודה דוידי למפעל הפיס, אוגדת הסטודנטים במכללת ספיר וצוות המתנ"ס המסור על שיתוף הפעולה והמקצועיות בקיום אירוע זה. לאחר מכן, עלה לבמה הזמר המוכשר, אברהם טל ששימח את הקהל עם להיטיו הרבים בהם: "הזמן עושה את שלו", "מחוזקים לעולם", "שושנה" ועוד שירים נוספים.

"את שגשוג תחום התרבות בשדרות בשנת 2016 אי אפשר לפספס. התושבים נהנו השנה משלל הופעות, הצגות ואירועים של מיטב אמני הארץ והכול במימון העירייה ובכניסה חופשית. עוד לא התאוששנו מאירועי התרבות בקיץ האחרון העירייה לא נחה על זרי הדפנה וממשיכה בהגשמת חזון ראש העיר להפיכת שדרות למרכז תרבות אזורי" אומרים בעיריית שדרות.

"תושבי שדרות ראויים לטוב ביותר ולכן אנו ממשכים במרץ להביא לכאן את  מיטב אמני הארץ. לראות את התושבים נהנים מאירועי תרבות עירוניים מסב לי אושר רב". אמר אלון דוידי, ראש העיר שדרות והוסיף: "תחום התרבות בשדרות ללא ספק עבר שינוי משמעותי המורגש היטב. בשלוש השנים החולפות הפכה שדרות לעיר צעירה ושוקקת חיים המושכת אליה תושבים כל הזמן".

 

 

לכתבה הבאה:

שר הביטחון בני גנץ סייר בשדרות ואוגדת עזה

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, ח"כ בני גנץ, הגיע ביום שלישי השבוע למפגש ראשון עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.