יום שישי , 29 מאי 2020
דין דין אביב וימימה מזרחי | צילום: עיריית שדרות
דין דין אביב וימימה מזרחי | צילום: עיריית שדרות

מאות נשים בהופעה של הרבנית ימימה מזרחי בשדרות

מאות נשים גדשו השבוע את אולם המופעים של המתנ"ס העירוני. הנשים נהנו מהופעתה של הזמרת דין דין אביב שאירחה את הרבנית ימימה מזרחי

הזמרת המוכשרת דין דין אביב והרבנית ימימה מזרחי סחפו אחריהן ביום ראשון השבוע מאות מנשות העיר שדרות. את הערב פתח ראש העיר, אלון דוידי, שאמר כי הוא נרגש לראות קהל רב של נשים נהנות מערב של תרבות ולימוד מענייני דיומא. ראש העיר הוסיף ואמר, כי הוא שמח ומברך על הייחודיות שיש בשדרות והיכולת לקיים שיתופי פעולה מיוחדים לטובת העיר. בהמשך לדבריו של ראש העיר, דיברו סגן ראש העיר והממונה על תרבות יהודית, אלעד קלימי ויו"ר המועצה הדתית, הרב אורן מלכה, על החשיבות בקיום שיתופי פעולה בין גופים שונים ובכך יש עשייה ברוכה, ועוד אמרו, כי "אין הכנה טובה יותר ליום עשרה בטבת מהערב החשוב הזה שהוא ללא ספק תיקון והכנה להפיכתו ליום של ששון ולשמחה". באירוע נכחה גם ממלאת מקום ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה.

בהמשך הערב החלה את המופע הזמרת דין דין אביב בשירה המפורסם "כאן היה ביתי" ובסיום המופע החלה שיחתה של הרבנית ימימה. הרבנית מזרחי ייחדה את הערב על צום עשרה בטבת, ואמרה כי צריך ביום זה לדבר על לב ירושלים, על עשייה ונקיטת פעולה לקירוב לבבות, בין אם לביתה, בין בני זוג ועוד. לסיום, דיברה הרבנית על חשיבות אהבה בימים אלו, לאהוב את הזולת ולא לשנוא מי שלא חושב כמוני.

 

לכתבה הבאה:

בחירות בשדרות: מתנפחים ומופע מוסיקלי בפרץ סנטר

מרכז הקניות 'פרץ סנטר' ממשיך לספק אירועי תרבות לתושבי העיר שדרות וגם ביום הבחירות הנהלת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.