יום ו' | 11.6.21 | 19:49

כדורגל: משחק ההכרעה על הכרטיס לליגה א' עובר לשדרות

איזו דרמה גדולה קיבלנו היום בפליאוף העליון לקראת מחזור הנעילה: מכבי ציון שדרות מנצחת בלוד 1:0 משער אדיר של אזברגה, אילת שהייתה זקוקה לניצחון כדי לחגוג עלייה מפסידה בבית לירוחם 3:2 מה שאומר שבשישי הבא ניצחון של שדרות בבית על אילת והיא בליגה א'.

רק בשבוע שעבר אחרי ההפסד באילת היה נדמה כי מכבי ציון שדרות הרימה ידיים במאבק על הכרטיס לליגה א' אבל כמו שאמרנו לא אחת, לפליאוף העליון חוקים משלו. במילה אחת:"וואו", איזו דרמה מספקת לנו העונה ליגה ב' דרום ב' והיום הוכח עד שזה לא נגמר זה לא נגמר.

 שחקני שדרות עולים היום למשחק בלוד. צילום: אורי גבאי

בשלישי האחרון כשהיא רחוקה כבר 4 נקודות מהמוליכה אילת וניצבת במקום השלישי יצאה שדרות לירוחם וחזרה עם ניצחון דרמטי בדקה ה-93 שהקפיץ אותה למקום השני. לקראת משחק החוץ בלוד היה ברור שתרחיש אחד בעל הסיכויים הגבוהים והוא שהמוליכה בני אילת, בבית שלה מנצחת וחוגגת עליה אבל הדרמה הייתה במיטבה. האילתים הוליכו 2:1 במחצית, המשחק של שדרות בלוד עמד על שוויון מאופס.

 אוהדי שדרותיה ראויים לכל השבחים על עידוד בלי הפסקה. צילום: אורי גבאי

בזמן שחלק מאוהדי שדרות כבר איבדו תקווה, הגיעה הבשורה מאילת- ירוחם משווה ל-2:2 והשאגה של 100 אוהדים שדרותיה רעשניים במיוחד נשמע גם ברמלה, מה שאומר ששדרות זקוקה לשער כדי שההכרעה תעבור לשבוע הבא באצטדיון הביתי שלה, ואז הגיע הישאם אזברגה שקיבל כדור מג'ניה רפפורט ובתנועת מספרת קובע 1:0 אדיר.

 אזברגה, מי אם לא הוא מעניק לשדרות ניצחון. צילום: אורי גבאי
 אזברגה חוגג את השער עם האוהדים, היום בלוד. צילום: אורי גבאי

צפו בשער הניצחון המדהים של אזברגה:

כל מה ששדרות הייתה צריכה זה לשמור על השער מספיגה ושגם ירוחם לא תחטוף, עד שהשופטים ישרקו בשני המגרשים לסיום. בעוד בלוד היו לא מעט רגעים של התקף לב עד שהסתיימו להם 12 דקות תוספת זמן, באילת מהפך! ירוחם עולה ליתרון 3:2 ולמעשה נותנת לשדרות הזדמנות פז, בבית שלה לעלות ליגה על חשבון המוליכה אילת. האם בניגוד למה שקרה לפני כשנתיים המזל יהיה הפעם עם שדרות? תושבי העיר צריכים למלא את היציעים בשבוע הבא ולייחל לניצחון, אם תרצו שדרות רחוקה שוב ניצחון מליגה א'.

טבלת הפליאוף העליון לפני מחזור הנעילה

 הישאם אזברגה ולידור כהן שהיה מצוין היום. צילום: אורי גבאי

כתבנו מוסיף, על חגיגות הניצחון של שדרות העיב מקרה הפציעה החמור של שחקן הקבוצה גד עובדיה, אירוע שנעלם מעיניו של השופט. הקרסול של עובדיה יצא ממקומו ואמבולנס של מד"א נכנס לשדה המשחק כדי לפנות אותו. ארגון שדרותיה עוקב בדאגה אחר מצבו של השחקן שככל הנראה יזדקק לניתוח לאיחוי השבר ושולח לי איחולי אחלמה.

 הפציעה הקשה של עובדיה. צילום: אורי גבאי
 אמבולנס מפנה מהמגרש את גד עובדיה. צילום: אורי גבאי

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.