יום שלישי , 14 יולי 2020

יתרונות וחסרונות של כרטיס אשראי נטען

כרטיס נטען הוא כרטיס מגנטי, לרוב חוץ בנקאי, שמאפשר לכם שליטה מלאה על ההוצאות שלכם. אתם מפקידים את הכספים מראש, ומוציאים רק מה שתכננתם. לכרטיס כזה יתרונות וחסרונות, אותם נתאר בפירוט כעת.

ביטחון

כרטיסים נטענים לרוב משויכים לאדם אחד בלבד. במידה והכרטיס אבד או נגנב, אפשר לחסום אותו בקלות ועל ידי כך לוודא שהכספים שלך לעולם לא חשופים לסכנה. ניתן לבצע פעולה זו בקלות גם בארץ וגם בחו"ל. בנוסף כרטיס נטען, לרוב, לא משויך לחשבון בנק. כיוון וכך, אין לך מה לדאוג מפני זה שהכספים בחשבון הבנק שלך ימצאו בסכנה כלשהיא.

נקודה נוספת שחשובה כדי להבין את הפן הבטיחותי של הכרטיס הנטען היא שהכרטיס מאפשר להשתמש אך ורק בכספים המצויים בו. אתם לא יכולים להיכנס למינוס. אפשר להשתמש בכרטיס נטען לרכישות טלפוניות, או באינטרנט, ללא חשש. כיוון והכרטיס לעולם לא יכול להיכנס למינוס וגם אם ייחשף לגורם כלשהו שעשוי לעשות שימוש לרעה בכרטיס. לעולם לא יחויב יותר מאשר הכסף שקיים בו.

בנוסף, כרטיס נטען מתאים מאוד לנסיעה לחו"ל. לבוגרים או לילדים שטסים עם חברים, או למסע מביה"ס כגון המסע לפולין. כל אחד יכול לטוס בלי להסתובב עם יותר מדי מזומן עליו, ללא חשש מאובדן הכסף או מגניבה. במידה והכרטיס ייגנב אפשר לחסום אותו מידית על ידי מספר טלפון למקרי חירום שכל ספק של כרטיס אשראי מספק.

נוחות

כרטיסים נטענים היום מאוד נוחים, אפשר להשתמש בהם כמעט בכל מקום. שימו לב שאם הכרטיס הינו כרטיס ויזה נטען, לרוב אפשר להשתמש בו בכל בית עסק שמקבל כרטיסי ויזה. במידה ומדובר בכרטיס מאסטרקארד או כל חברת אשראי אחרת, המקרה הוא דומה. אם מקבלים את חברת האשראי בבית העסק, יקבלו גם את הכרטיס הנטען.

בכרטיס נטען ניתן גם להשתמש על מנת למשוך מזומן מהכספומט. שימו לב שאם אתם מושכים מזומן מכספומט בחו"ל ייתכן ותחויבו בעמלת המרה. תלוי במטבע שאתו הפקדתם כספים לכרטיס. לפעמים חברת הכרטיס הנטען עצמה מציעה שירותי המרה במחירים משתנים. כדאי לבדוק ולהשוות לפני השימוש.

שימוש נוסף שמאפשר נוחיות מרבית הוא שבמידה ואתם נמצאים בחו"ל וזקוקים לכספים נוספים כל אחד יוכל להפקיד לכם כספים מכל מקום בעולם, תלוי בכרטיס. אבל במרבית המקרים תוכלו לבצע פעולה זו במהירות ובקלות.

זמינות

כרטיסים נטענים לרוב נמצאים בעשרות תחנות טעינה הפזורות בכל רחבי הארץ. במידה ואתם מעוניינים לרכוש כרטיס כזה, ודאו שישנה תחנת טעינה קרובה לביתכם. בתחנת טעינה זו תוכלו להטעין מזומנים, למשוך, לבצע פעולות המרה. ועוד.

שליטה בהוצאות

עם כרטיס נטען תוכלו לשלוט בהוצאות שלכם בצורה מקסימלית. אתם בלבד מחליטים איזה סכום להפקיד ואיזה סכום כסף נמצא בכל רגע בכרטיס שלכם. כך תוכלו לשלוט בכספיכם בצורה מרבית. הפקידו כל תקופה שמתאימה לכם סכום אשר תרצו להוציא, עקבו אחרי הוצאותיכם, וחסכו. האמת היא שאתם אפילו לא צריכים לעקוב אחרי ההוצאות שלכם. אתם יכולים להשתמש בכרטיס כרצונכם ופשוט ברגע שהכספים יגמרו העסקאות יסורבו. אבל אם אתם רוצים למנוע מצב זה של חוסר נוחות עדיף לבצע מעקב תדיר אחרי הכספים.

לכתבה הבאה:

צילום אווירי: עולם ומלואו של שירותים מקצועיים

צילום אווירי הוא לא רק תחביב שהולך ונהיה פופולרי יותר ויותר בקרב מטיסי רחפנים חובבניים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.