יום שלישי , 2 יוני 2020
מנופאי אוקיינוס, צילום יח"צ

יש מי שדואג לכם: כך תשיגו עבודה טובה כמנופאים

לתפקיד מפעיל עגורן יש היסטוריה לא פשוטה של תאונות שהיו יכולות להימנע בקלות, אילו רק החברות המעסיקות היו מקפידות על תנאי העסקה ראויים ועל עמידה בכל החוקים הנדרשים. חברת "מנופאי אוקיינוס", חברת כוח אדם העוסקת באופן בלעדי בגיוס ובהשמת מנופאים, תדאג למקום עבודה שמכבד את זכויות המנופאים ושומר על ביטחונם האישי

כולנו מכירים את העגורנים, אותם מבני מתכת ענקיים שמתנשאים לגובה של בניינים רבי קומות ומאפשרים לחברות הבנייה להרים משאות כבדים לגובה רב. הם פרוסים בכל רחבי ארצנו, מעידים על תהליכי בנייה מבורכים שנמצאים כבר בשלבי הביצוע.

הפעלת המנוף נושאת בחובה סיכונים רבים, הן למפעיל והן לסביבתו, ובכל רגע נתון ניתן לאבד שליטה ולפגוע בנפש או ברכוש. בשביל שהמנופאי יצליח לעמוד באחריות הכבדה שעל כתפיו, עליו להיות בקיא ביותר בכללי הבטיחות הנדרשים, ומיומן מאוד בהפעלת המנוף. מסיבה זו ישנה חובה לעבור קורס מקיף ולהיות מוסמך באופן רשמי לעבוד כמנופאי.

בשונה מתחומי תעסוקה אחרים, מנופאים שסיימו קורס וקיבלו הסמכה לעבוד כמנופאים, לא יכולים להתחיל לעבוד בתחום דרך כל חברת כוח אדם רגילה. על פי חוק המנופאים, שנכנס לתוקפו ממש לאחרונה, בתאריך 7.7.19, כדי לקבל עבודה כמנופאים יש להסתייע בחברת כוח אדם המתעסקת בגיוס ובהשמת מנופאים בלבד, ומתמקדת רק בתחום הזה ולא בגיוס והשמה לתחומים נוספים.

טרם החלת החוק החדש, העסקת מנופאים התאפשרה באופן די פרוץ. מנופאים הועסקו על ידי חברות כוח אדם שאינן ייעודיות לתחום, מה שגרם לחילופים תכופים של זהות החברות שמעסיקות את המנופאי ולחוסר פיקוח על כשירות ורישוי המנופאים. נוסף על כך, נפגעו תנאי העסקתם וזכויותיהם של המנופאים, ועבודתם התאפיינה בחוסר יציבות בהיקף המשרה ובהחלפות מרובות של אתרי הבניה שבהם עבדו.

החוק החדש יצר מנגנון שיבטיח עמידה בדרישות החוק בעניין רישוי המנופאי, כשירותו ואיכות עבודתו, לצד השמירה על זכויותיו ותנאי העסקתו. חברת מנופאי אוקיינוס, מבית חברת "קאי פתרונות כוח אדם ומשאבי אנוש", הכירה באתגר שמעמיד החוק בפני מנופאים מורשים, והזדרזה להשיג את כל האישורים הדרושים לשם הפיכתה לחברה העומדת בכל דרישות החוק החדש. כיום, החברה מפעילה מנופאים במגוון רישיונות בפריסה ארצית, ונושאת את כל האישורים שנדרשים לשם השמת וגיוס מנופאים בלבד, בהתאם לדרישות החוק.

חברת מנופאי אוקיינוס שמה לה למטרה ליצור חיבורים מוצלחים בין מנופאים מעולים, מוכשרים ובעלי מצוינות אישית, לבין החברות והקבלנים המבקשים את שירותיהם. בחברה מתקבלות פניות רבות, הן ממנופאים בעלי מגוון רישיונות, והן מבעלי חברות וקבלנים רבים מאוד, וחברת מנופאי אוקיינוס יוצרת את החיבור ביניהם.

לשם כך, החברה משקיעה את מיטב המשאבים כדי לאתר ולגייס את האנשים הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, מתוך הבנת גודל האחריות שמוטלת על כתפי המנופאים והחשיבות בגיוס כוח אדם איכותי לתחום. חברת "מנופאי אוקיינוס" לא מתפשרת גם על איכות החברות שבמאגרי המעסיקים שלה, ומוודאת שכולן מקפידות על תנאי העסקה ראויים וכמובן על כל דרישות הבטיחות הנדרשות על פי החוק.

חברת מנופאי אוקיינוס היא הכתובת הטובה ביותר עבור כל מנופאי מוסמך ובעל רישיון, שרוצה להבטיח שהעסקתו תתבצע באופן מכובד ובטוח בתחום שאיננו פשוט ומלא בסכנות. נציגי החברה מלווים את המועמדים שלה צעד צעד במציאת עבודה כמפעילי מנוף, ודואגים לכך שלא יישארו לבד בתחום שעד כה היה פרוץ לגמרי.

תוכן שיווקי

 

לכתבה הבאה:

"בחודשים הקרובים נדע אם נשרוד והמסעדה תמשיך להתקיים"

מסעדת 'גרג' המצליחה במרכז מול 7 בשדרות פותחת שעריה ללקוחות והתקווה של הבעלים השותפים שמעון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.