יום א' | 20.6.21 | 15:02

"ילד הפלא" כבר בן 27: קובי אלקובי משדרות בסינגל חדש

בילדותו הוא סומן כ"ילד הפלא" של עולם הפייטנים. כיום, קובי אלקובי בן 27,  נשוי ואב לשניים ומתגורר בשדרות. בסוף השבוע האחרון שיחרר סינגל חדש "צור חשקי". האזינו. 

קובי אלקובי סומן בילדותו כהבטחה ענקית, בזכות קולו המרגש חוצה לבבות וקהלים. "כילד פלא" הופיע בארץ וברחבי העולם בקונצרטים עם התזמורת האנדלוסית הישראלית, כבש במות מול קהל מעריצים נלהב וקיבל אינסוף כותרות מחמיאות.

בהיותו – רק – בן  11 – התראיין לכתבת שער ב"7 ימים" תחת כותרת ראשית "הסופראנו". העיתונאית גלית עדות: "… עם קול פעמונים מופלא הוא כבש בסלסולים את חצרות הרבנים והפך לפייטן הצעיר הכי לוהט מנתיבות עד מנהטן".

 מתוך הכתבה ב-7 ימים ידיעות אחרונות

 

קובי (יעקב מאיר) אלקובי, בן 27, נולד בבאר שבע ומתגורר בשדרות עם רעייתו ושני בניו, בילדותו ינק מאביו ציון אלקובי פייטן מוערך בפני עצמו, את השירה האנדלוסית ויסודות החזנות.

בעשור האחרון הפך קובי לרב מכהן שעורך טקסי חופה וקידושין, הקליט שירים ובמקביל ממשיך להופיע  כפייטן בקונצרטים, באירועים פרטיים ולסחוף קהל מעריצים רבים.

 

לפני כשנה נענה לפנייתו של המפיק המוזיקלי סורלו במה שקרוי היה ״קורונה טיים״  להקליט שיר ומאותו הרגע התחילו לעבוד. השניים החליטו לצאת למסע מוזיקלי של שירת הבקשות- שיר ידידות והקליטו את הפרויקט ״אבינו מלכנו" – מופע מוזיקלי, אמירת סליחות, פיוטים ובקשות לכבוד חודש אלול  בין מסורות האנדלוסית-ירושלמית-טורקי ומרוקאית.

צורי חשקי סינגל ראשון  מלא ברגש  ללחנו של סורלו ולמילותיו של ר' מורדכי בן יוסף תורג'מן.

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.