דוידי ופרקש-הכהן. צילום: "צילום בנועם"

יוזמה חשובה: מרכז הסברה יוקם בשדרות

המשרד לנושאים אסטרטגיים ועיריית שדרות חושפים שיתוף פעולה חדש במסגרתו יוקם מרכז הסברה דיגיטלי שיביא את סיפורם של תושבי שדרות ושל עוטף עזה לעולם

השרה לנושאים אסטרטגיים, אורית פרקש-הכהן, ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, וראש המועצה האזורית שער הנגב, אופיר ליבשטיין, חשפו היום שיתוף פעולה חינוכי-הסברתי ראשון מסוגו, במסגרתו יוקם בתיכון מקיף אמי"ת ע"ש גוטוירט בשדרות, מרכז ההסברה הדיגיטלי החדש של שדרות ועוטף עזה למען מדינת ישראל.

מרכז ההסברה "משפיעים בדיגיטל", שמובל על ידי המשרד לנושאים אסטרטגיים, עיריית שדרות, ובשיתוף המועצות האזוריות בעוטף עזה ומרכזי החוסן הקהילתיים, יפעל לאורך כל השנה, בשגרה ובחירום, כדי להנגיש את הקולות והסיפורים המקומיים של תושבי הגזרה בשיח ברשתות החברתיות.

צילום: "צילום בנועם"

במסגרת המרכז יתקיימו הכשרות ופעילויות שישלבו תלמידי תיכון, סטודנטים, חניכי מכינות קדם צבאיות ותושבים המעוניינים לקחת חלק במאמצי ההסברה של המשרד ברשת בשפות זרות. הם יוכשרו על ידי המשרד ומומחים חיצוניים, ויתמקצעו בתחום הטכנולוגי, בדגש על פעילות בדיגיטל והעברת הסיפור והנגשתו לקהל. בנוסף, הם יפתחו תכני הסברה, אשר יחשפו את החיים תחת מתיחות ביטחונית בדרום, יאבקו בשיח השנאה והדה-לגיטימציה לישראל, ויציגו את הפנים היפות של ישראל ברשת.

ראש העיר אלון דוידי התייחס ליוזמה: "מערכת החינוך בשדרות היא בראש מעיניי ותמיד אנחנו בחידושים מרעננים ומובילים הן במצוינות והן בחדשנות. השילוב הנפלא בין התלמידים שלנו ותלמידי שער הנגב, שייצגו את קולות האזרחים בשדרות ובעוטף ישראל כולו והם בעצם הפנים שלנו. אני מודה לשרה אורית פרקש-הכהן על המיזם החשוב ועל השקעת המשאבים בנושא החשוב הזה

לכתבה הבאה:

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.