טיפים לקניה חכמה במכירות סוף העונה

שבת שלום מהממות!

איזה כיף היה להיפגש עם כל מי שהגיע ליריד המכירות…..לאור הביקוש ממשיכה לימים נוספים גם בשבוע הקרוב כדאי להגיע ולהתחדש בשלל אאוטפיטים במחירים שווים…..

ואם כבר עסקו בירידים ומחירים שווים היום הפעם אני מביאה לכן שלל טיפים לקנייה נכונה בסיילים ובמכירות סוף העונה שכבר החלו בשלל הרשתות….

מבצעי סופהעונה הקרבים גורמים לרבות מאיתנו להכין את הארנקים ולהתכונן לטירוף הקניות, שכן אף אחת לא רוצה לפספס את חלון הזמן בו עדיין נשארו דיי פריטים ומידות בחנויות. עם זאת, האם עצרנו פעם לחשוב האם ההנחות אכן אמיתיות ומשתלמות? ובכלל, האם קנייה במחירי סופעונה הופכת אותנו באופן אוטומטי לצרכניות נבונות? בכדי לענות על שאלות אלו ונוספות, הושבנו לשיחה מספר בעלי חנויות ומותגים ידועים וקיבלנו טיפים מעולים שייתכן ויחסכו לנו כספים רבים!

חשוב לערוך השוואה גם בסופעונה- רצוי לסייר בין מספר חנויות, לסמן לעצמנו פריטים שאנו אוהבים ובסופו של דבר לרכוש את אלו שלאחר השוואה מחיריהם הם המשתלמים ביותר".

לבדוק האם ההנחה היא אמיתית- הרשתות והחנויות לוקחות כבר בחשבון כבר בתחילת העונה שבסופה יצטרכו לקיים מכירת סוף עונה שתעמיק ותעמיק ככל שמתקדם הזמן בכדי לעמוד בתחרות מול מתחריהם. גם בסוף עונה לא מתכוונות אותן רשתות למכור במחירי הפסד. זוהי למעשה התקופה בה נמכרים הכי הרבה פריטים ולכן מתמחרות מראש את פריטיהם במחירים גבוהים על מנת להגיע במכירת סוף העונה למחיר אותן הם מעוניינות להרוויח. חשוב לבדוק לא רק את מספר אחוזי ההנחה, אלא לשים לב למחיר הסופי, האם הוא באמת משתלם או שהמחיר המקורי כביכול היה גבוה ומנופח?"

לבחור בפריטים שבאמת חסרים לנו- בכדי לקנות חכם רצוי להכין מראש רשימה של הפריטים החסרים לנו, אותם אנו צריכים ולחפשם במחירים מוזלים. אי הכנת רשימה כזו עלולה לגרום לנו לבזבז בסופו של יום כסף רב יותר משהתכוונו או ביכולתנו להוציא".

תנאים מגבילים- טרם הקנייה יש לשים לב לתנאים המגבילים כגון אפשרויות ההחזרה או ההחלפה, פרק הזמן אותו מאפשרת החנות, האם ניתן לקבל את כספנו חזרה וכן הלאה. יש לבדוק שמקבלים שירות הוגן. אומנם קיים החוק להגנת הצרכן, אך רשתות מסוימות הוגנות יותר עם הצרכן מאחרות".

פריטים על זמניים לשנה הבאה- בשלבים מאוחרים של מכירת סופהעונה, כשהעונה באמת כבר מגיעה לסופה, רצוי לבחור בפריטים בייסיקים או כאלו שהם על זמניים על פני טרנדים חולפים. כך נהיה בטוחים שאלו ישמשו אותנו גם בשנה הבאה ללא חשש. כמו כן, רצוי לבחור בפריטים שניתן לשלב אותם עם סגנונות לבוש שונים, כאלו שמהווים פרטי בסיס ליצירתם של לוקים שונים" (כמו למשל פריטים בעלי צבעוניות חלקה וניטראלית או ג'ינסים נקיים מאלמנטים טרנדיים).

לרכוש בזול כל השנה- ישנן רשתות לואו קוסט- רשתות אלו אינן מתמחרות את הפריטים במחיר גבוה בתחילת העונה ומורידות אותו דרסטית בסופה, אלא שומרות על מחיר הוגן וקבוע באופן יחסי במשך כל השנה. בחלק גדול מהמקרים קנייה ברשתות אלו גם בסוף העונה, על אף שלא מתנוססים עליהן שלטים של 50%-70% הנחה, תהיה זהה ואפילו תשתלם יותר מכאלו שמציעים הנחות גדולות ולא אמיתיות. רשתות אלו לרוב יציעו גם הן מבצעים, אך לרוב על פריטים ספציפיים ולא על מחלקות שלמות. נוסף לאלו, קיימות כמובן גם רשתות לואו- קוסט שמציעות פריטים במחירים נמוכים כל השנה ומתחמי אאוטלטים שפזורים ברחבי הארץ, בהם הקנייה משתלמת במיוחד בכל ימות השנה".

יד שנייה-חנויות רבות של יד שנייה קיימות ברחבי הארץ כדאי להגיע לחפש ולבדוק ובטוח שתצאו פריטים שווים במחירים מצויינים….מחכה לכם אצלי בבוטיק יד שנייה שלי שנמצא לשבוע נוסף בשדרות…….

מחכה לכן…….

 

אז זהו בינתיים ועד הפעם הבאה אתן מוזמנות לפנות אליי לייעוץ אישי או לייעוץ קניות לסדנת סטיילינג לכבוד כל אירוע או סתם כי בא לך להתפרע עם החברות .וכמובן מוזמנות לעשות לי לייק בדף העיסקי בפייסבוק-"יסמין גבאי-סטייליסטית" ובאינסטגרם YASMINGABAI

לפרטים:052-6665571

YASMIN.OFNA@GMAIL.COM

 

לכתבה הבאה:

רוצה להתלבש בסטייל? זה המקום בשבילך!

הסטייליסטית האישית יסמין גבאי חוזרת לתת לכן טיפים אחרי תקופה ארוכה, ויש לה הרבה מה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.