חמישה מועדוני נוער יוקמו בשדרות בהשקעה של 10 מיליון ₪

כחלק מתנופת הפיתוח של מרכזי התרבות והפנאי בשדרות, מכריז ראש העיר על הקמתם של חמישה מועדוני נוער ברחבי העיר, גם בשכונות הוותיקות וגם בשכונות החדשות. ראש העיר, אלון דוידי: "מועדוני הנוער הינם חלק חשוב מהחינוך הבלתי פורמלי בעיר ואנו נמשיך להפנות משאבים רבים לטובת חינוך דור העתיד של העיר".

עיריית שדרות, באמצעות החברה הכלכלית, תחל בקרוב בבנייתם של חמישה מועדוני נוער ברחבי העיר.

כדי לענות על צרכיהם של בני הנוער, נפגשו נציגי העירייה עם הנהגות תנועות הנוער השונות ושמעו מהן כיצד צריך להיראות מועדון נוער שבני הנוער ירצו להגיע אליו ולבלות בו.

חמשת המועדונים תוכננו על-ידי משרד "זרתא אדריכלות ועיצוב פנים" לפי פרוגרמה שתנועות הנוער עבדו עליה. לפי האבטיפוס שבנו תנועות הנוער, קיבל כל מועדון את הייחודיות שלו.

בכל מועדון יהיה אולם מרכזי, שני חדרי פעילות, חצר מוצללת, ספסלים מגרש-סל ושירותים. המועדונים ייבנו בשכונת חופית, בשכונת המוסיקה, בשכונת בן גוריון ב', בשכונת האחוזה וברחוב בורוכוב שבשכונת נאות יצחק רבין.

בכל מועדון יושקעו שני מיליון שקלים מתקציבי העירייה, משרד הבינוי והשיכון ומשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני רואה חשיבות רבה בהשקעה במועדוני הנוער בעיר, אשר מהווים חלק משמעותי מהחינוך הבלתי פורמאלי בשדרות. מועדוני הנוער בעיר הם פתרון נהדר לבילוי חינוכי וכזה התורם לבני הנוער ברכישת מיומנויות חברתיות וחינוכיות. המועדונים הללו מהווים חלק ממימוש חזוני להפיכתה של העיר שדרות לעיר למדה, לומדת ומלמדת. נמשיך להציב את חינוך ילדינו בראש סדר העדיפויות העירוני, זאת מתוך הבנה כי הם דור העתיד של שדרות".

  

לכתבה הבאה:

התעוררות של הרגע האחרון: מכבי ציון שדרות החתימה חמישה שחקנים חדשים

שבוע לפני פתיחת הליגה ומכבי ציון שדרות עדיין לא מוכנה. אחרי הביקורת וההחלטה של הקפטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.