יום רביעי , 1 אפריל 2020
שחקני שדרות היום בצהריים עם ניצחון חשוב. צילום: אורי גבאי

חוזרים לעצמם? 8:0 למכבי ציון שדרות על רהט

אחרי ההפסד לאילת קיבלה מכבי ציון שדרות את היריבה הכי נוחה כדי להתאושש. רביעייה לרפי עמוס בדרך לניצחון מוחץ. בשישי משחק קשה במודיעין.

האם שחקני מכבי ציון שדרות חוזרים לעצמם? קשה מאוד לקבוע כי היום בצהריים הם פגשו בבית יריבה חלשה שלא יכולה הייתה לתת יותר מדי פייט לשחקנים של עופר טלקר שעלו נחושים מאוד כדי לתקן את הרושם שהותירו למאות הצופים שהגיעו לעודד רק בשישי האחרון והתאכזבו מהפסד ביתי מיותר לבני אילת.

לקראת המשחק החליט המאמן טלקר לראשונה להושיב בספסל את הקפטן, הבלם דור אלקבץ זאת לאחר שיחה מוקדמת שניהל איתו. מי שתפסו את הפיקוד במרכז ההגנה הם אלון יופה וצח זלינגר שעשו את זה כבר לא מעט משחקים אשתקד. בחלק ההתקפי טלקר המשיך לתת קרדיט לרפי עמוס, רותם מרום ודודו כהן כאשר מתן כהן מאחור.

שחקני שדרות לחצו את השער של האורחת מרהט שאיימה לא להופיע למשחק בגלל רצף המשחקים העמוס, מציאות שמכירים מצוין בשדרות. כבר מהפתיחה השער של שדרות היה באוויר, בדקה ה-25 נפסק לזכותה של שדרות כדור עונשין מוצדק מ-11 מטרים אותו תרגם רפי עמוס ליתרון 1:0 לא לפני שהשוער מצליח להדוף למרכז השער.

 רפי עמוס רגע לפני בעיטת העונשין שפתחה את מסכת השערים. צילום: אורי גבאי
 עמוס חוגג עם דודו כהן ומתן כהן את שער היתרון. צילום: אורי גבאי

בדקה ה-38 עמוס מכפיל את התוצאה לאחר שהגנת רהט מתקשה בהרחקת הכדור שמגיע לדודו כהן בצד ימין, האחרון בנגיעה אחת מוציא כדור מצוין לרפי עמוס שמשבעה מטרים קובע 2:0 לשדרות.

 עמוס כובש את השני ורץ להודות למבשל דודו כהן. צילום: אורי גבאי

בחלוף חמש דקות זה כבר 3:0 מבטיח לשדרות לפני ההפסקה. ליאור היילה משתלט על כדור חוזר בקצה ה-16, עושה הטעיה נפלאה ושולח ברגל שמאל כדור חכם לפינה הרחוקה פנימה.

 ליאור היילה חוגג את ה-3:0 בשער יצירתי. צילום: אורי גבאי

גם במחצית השנייה שחקני שדרות המשיכו להתנפל על כל כדור כדי למצוא את השער של רהט, נדמה כאילו חיפשו להוציא את התסכול של כל שלושת ההפסדים המאכזבים. חמש דקות מפתיחת המחצית השנייה ורותם מרום פורץ מצד שמאל ומגביה כדור לרפי עמוס שמקרוב נוגח פנימה 4:0.  שלוש דקות אחר כך רפי עמוס משלים רביעייה וקובע 5:0 לאחר שהשתלט על כדור בקצה הרחבה ושלח כדור לפינה הימנית הרחוקה פנימה.

מכבי שדרות המשיכה בשלה ובדקה ה-60 פריצה של רותם מרום בצד שמאל הסתיימה בניסיון הגבהה שנהדף  על-ידי אחד משחקני רהט פנימה 6:0.

בדקה ה-73 הגיע תורו של עופר אברה להשתלט על כדור חוזר מבעיטה חופשית מצוינת של אייל דיין כדי לגלגל פנימה את ה-7:0. בדקה ה-84 יכול היה דודו כהן לכבוש את שער הבכורה בליגה לאחר שנפסק כדור עונשין מ-11 מטרים לשדרות, כולם הצביעו על כהן כדי להכניס אותו לעניינים, כהן בעט שמאלה והכדור נהדף החוצה.

 עופר אברה מתכבד גם הוא בחגיגת השערים. צילום: אורי גבאי

בדקה ה-90 שדרות סגרה עניין עם שער מצוין של המגן הימני נדב עמר שחוטף כדור, פורץ לרחבה ומול השוער מגלגל פנימה, 8:0 לשדרות.

 המגן הימני נדב עמר מתכבד בשמיני, משחק מצוין שלו. צילום: אורי גבאי

האם בעקבות הניצחון הקבוצה תצא לדרך חדשה? אין לדעת. כבר בשישי מצפה להם יריבה ביתית קשה בדמותה של עירוני מודיעין, מגרש בהחלט קשה אבל אם שדרות רוצה לחזור לתמונת המאבק היא חייבת לחזור עם ניצחון.

 

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.