הבלם אור עלאווה לאחר החתימה בשדרות עם דקל אביטן נציגו של הסוכן גקי דהאן

התעוררות של הרגע האחרון: מכבי ציון שדרות החתימה חמישה שחקנים חדשים

שבוע לפני פתיחת הליגה ומכבי ציון שדרות עדיין לא מוכנה. אחרי הביקורת וההחלטה של הקפטן מתן כהן לעזוב התקיימה סוף סוף פגישה שבה הוחלט להניח את המשקעים בצד. האם ההתעוררות לא תהיה מאוחרת? ימים יגידו

הביקורת והכעס של התקשורת והאוהדים העירו כנראה בתחילת השבוע את הממונים על קבוצת הכדורגל מכבי ציון שדרות שהבינו את הצורך לגלות אחריות. עם סגירת הגיליון הוחתמו מספר שחקנים כדי לעבות את הסגל לקראת המחזור הראשון בדיוק בעוד כשבוע.

מה שעוד גרם לכולם לפעול זאת העובדה שבסוף השבוע גם הקפטן מתן כהן עזב לאחר שלא יכול היה להמתין לסחבת עם החוזה ובצדק הבטיח את העונה בכסייפה בליגה א'.

כבר ביום שני ביקש מנהל אגף הספורט אופיר אסולין להניח את כל המחלוקות בצד והוא פעל במשנה מרץ כדי להוציא לפועל מספר החתמות משמעותיות כמו הבלם אור עלאווה שעלה עם דימונה אשתקד ליגה. השחקן המוכשר חתם באמצעות השדרותי דקל אביטן נציגו של סוכן השחקנים גקי דהאן
שחקן נוסף שהוחתם הוא גד עובדיה בעל עבר בלאומית וליגה א' ועוד פרט קטן: הבן של הזמר "קוקו מאילת". עובדיה מתפקד כשחקן כנף בקישור.

 מימין לשמאל גמליאל פרץ ולידור כהן

עוד שני שחקנים שאולי לא מוכרים לנו אבל בעלי ניסיון רב בליגה א' הם הקשר ההתקפי גמליאל פרץ ששיחק אשתקד בצעירי טייבה בליגה ב' דרום א', כמו כן הצטרף הקשר האחורי לידור כהן שעלה עם מ.ס טייבה ליגה א'. עוד שחקן שהוחתם הוא הקשר ואסים אלעטרש, ממצטייני כסייפה אשתקד.

 מימין לשמאל ואסים אלאטראש וגד עובדיה הבן של הזמר קוקו

בתוך כך, במועדון נמצאים במגעים עם מספר שחקנים נוספים, בקבוצה מעוניינים במגן השמאלי עומר שוורץ לאחר שירדן מגידיש שהיה מיועד לתפקיד עזב.

About אורי גבאי

Check Also

רקטה התפוצצה בלב שכונת מגורים בשדרות, תושב העיר שנפצע מטיל נ"ט שוחרר לביתו

אחד מבתי המגורים ניזוק מרסיסי הרקטה שהתפוצצה על מדרכה. תושבת העיר סובלת מחרדה. ההסלמה הביטחונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.