מבזקים

הפילוסופיה של הצעת נישואין על יאכטה

בכדי לאפשר לעצמכם חיי נישואים בריאים ומלאי שמחה, חשוב מאוד שתדעו למי להציע נישואין.

האדם אשר יקבל מכם הצעת נישואין צריך להיות אדם שגורם לכם לתחושת נוחות, שלווה ושמחה. בן הזוג העתידי צריך להיות מבין ומקבל, אוהב ומחזק.

הצעת נישואין היא שלב מרכזי ומכריע בחיים, היא עתידה לשנות את חייכם מקצה לקצה.

לא צריך להילחץ מהצעת נישואין, פשוט חישבו היטב לפני שתציעו כדי שלא תעשו זאת מתוך התלהבות ואחר כך תצטערו על הצעד שעשיתם.

הליכה עם האמת שלכם תעזור לכם להגדיל את הסיכויים לכך שהצעת הנישואין תחזיק מעמד ותימשך עד סוף ימיכם, וכאשר תמצאו את האדם הנכון אשר יגרום לכם לחוש טוב עם עצמכם אתם תדעו.

הכרזה על הצעת נישואין מודיעה באופן רשמי שבני הזוג מתחילים בהכנות לקראת הטקס שיקשר אותם זה לזו לנצח.

כבר לפני הרבה שנים הצעת נישואין היוותה טקס בפני עצמו עם תכנון מוקדם והשקעה גדולה מצד בן הזוג ועוזריו, וכל זה כדי ליצור הצעת נישואין מדהימה, שלא תשכח לעולם ותהווה צעד ראשון אל חיים משותפים.

יש כאלה שאוהבים שכל החברים משתתפים במעמד הצעת נישואין, ובכך מעצימים עוד יותר את תחושת טכס האהבה והתכנון המוקדם.

האמת שאין מראה יפה מהתאגדות כל האהובים והאוהבים כדי לחגוג הצעת נישואין של פעם בחיים, מה שהופך אותה לכל כך מיוחדת, ואפילו קסומה.

הצעת נישואין היא ביטוי עמוק של אהבה כשהחבר מציע לחברתו להינשא והיא נענית, והחברים הנוכחים במעמד זוכים לחוש את האהבה הענקית של בני הזוג כשהיא פורצת ברגע ההצעה.

יכול להיות שהכוח של הצעות נישואין להעביר את תחושת האהבה בין שני בני זוג זה משהו שקשור לתרבות שלנו שכולנו גדלנו עליה ועל הסמלים שלה.

הסמל של טבעת אירוסין המוגשת לכלה לעתיד במהלך הצעת נישואין מוכר ומקובל בכל העולם, במגזרים מסוימים כמו אצל חרדים למשל, נותנים פרח כסמל ביטוי לאהבה ולהצעה.

לפעמים שוכחים את העיקר בהצעת נישואין שזו ההצעה עצמה והביטוי לאהבה שמביע בן הזוג המציע, ומתמקדים בתהליך שמסביב.

במהלך הניסיון הרב שצברנו בחברת גל ונעמה השכרת יאכטות בהפקת הצעות נישואין על היאכטה שלנו במרינה הרצליה, אנחנו מתייחסים לכל הצעת נישואין בנפרד ומתאמים עם בן הזוג המציע את כל הפרטים הקטנים שחשובים רק לו בעת ההצעה, ההפקה אישית וייחודית בהתאם לזוג ובהתאם למציע ההצעה.

אצלנו אפשר לערוך הצעת נישואין לזוג באופן פרטי ואינטימי, או לחילופין לשלב את כל החברים והמשפחה המורחבת שיהיו נוכחים במהלך הצעת הנישואין על יאכטה.

אנחנו דואגים לאפקט ההפתעה שיהיה מתוזמן בצורה מושלמת ושהכלה לעתיד לא תחשוד כלל שהיא עומדת לקבל הצעת נישואין.

דוגמא אחת שאנחנו משתמשים בה להפתעה מושלמת בהפקה של הצעת נישואין על יאכטה היא לשלב עם יום ההולדת של הכלה לעתיד.

בן הזוג מזמין השכרת יאכטה ליום הולדת לבת הזוג, ליאכטה מוזמנים החברים והמשפחה כך שבת הזוג מגיעה למסיבת יום ההולדת שלה ללא חשדות על הצעת נישואין.

בקבלת הפנים היאכטה מקושטת ליום הולדת עם שלט מזל טוב ובלונים, החברים והמשפחה עושים שמח, כיבוד על השולחן וכולם אוכלים ושותים.

בשלב מסוים מציע החבר לאהובתו לשבת על הסיפון הקדמי ששם יש לנו מזרנים זוגיים שיוכלו לצפות על הים במהלך ההפלגה.

כל שאר החברים והמשפחה נשארים מאחור ומקשטים את החלק האחורי של היאכטה עם שלט "אהובתי התנשאי לי?" וזאת מבלי שהכלה המיועדת רואה את ההכנות, כי היא כאמור יושבת על הסיפון הקדמי עם הגב לכולם.

ואז בהינתן האות קוראים לבני הזוג להסתובב לצילום, וכשהם מסתובבים השלט המרהיב נפרש לנגד ענייהם, הפה הפעור של הכלה לעתיד אומר הכל.

החבר כורע ברך על הסיפון ולעיני כל החברים והמשפחה מציע נישואין בלב ים לאהובתו המופתעת והדומעת מהתרגשות.

אנחנו בחברת גל ונעמה השכרת יאכטות מומחים בהפקה של הצעת נישואין על יאכטה ובעלי ניסיון רב בשייט שמשלב הצעות נישואין על המים.

היאכטה שלנו מעוצבת במיוחד להפקה כזו ואנחנו בונים את התסריט של הצעת הנישואין ביחד אתכם ובאופן ייחודי לכל הצעה.

אז אם אתם מתכננים להציע נישואין בקרוב, אל תהססו להתקשר אלינו וניתן לכם מלא טיפים חינם, ואולי גם תחליטו שכדאי ומשתלם לכם להגיע אלינו להפיק הצעת נישואין על יאכטה ברמה הכי גבוהה.

גל ונעמה השכרת יאכטות – טלפון 0504600470

 

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

5 סיבות לצאת לנופש באילת

נופש באילת הפך מזמן לחובה עבור כל ישראלי. אם אתם רוצים להרגיש בחו"ל במחירים נמוכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.