יום א' | 20.6.21 | 16:00 | צילום: CANVA

הכירו את הטריפלים המשתלמים ביותר

הגיע הזמן שתמצאו את חבילת הטריפל המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם

חבילת טריפל היא למעשה חבילה הכוללת מינוי לשלושת השירותים הנחוצים ביותר בכל בית, אשר הם כמובן: טלפון קווי, אינטרנט וטלוויזיה רב ערוצית. חבילת טריפל לרוב מאפשרת לכם לחסוך בלא מעט כסף על פני רכישת כל שירות בנפרד, וזאת שכן רשתות התקשורת רוצות שתעשו את כל המינויים האלו דרכן.

אז דרך איזו חברה כדאי להזמין חבילת טריפל? ומהם הטריפלים המשתלמים ביותר המוצעים כיום בישראל? כל התשובות על השוואת מחירי טריפל בהמשך.

השוואת מחירי טריפל – הטריפלים המשתלמים ביותר

להלן סקירה של 3 חבילות הטריפלים המשתלמות ביותר שמצאנו, המוצעות כיום על ידי החברות המובילות:

טריפל מס' 1: הוט נט NEXT-TV + 500 MB
נתחיל את הסקירה עם הטריפל המשתלם הזה של חברת הוט, המציע לכם חיבור לכבלים של הוט, חבילת אינטרנט ספק ותשתית, מהירות אינטרנט נהדרת של 500MB, ומחיר קבוע לשנה.
כמו כן החבילה כוללת שירות Next-TV המאפשר חיבור של עד 5 מכשירים וצפייה ב-2 מכשירים בו זמנית.
עלות: המחיר ל-3 החודשים הראשונים הוא 119 ש"ח לחודש, ואז עד סוף השנה הראשונה העלות היא של 189 ש"ח לחודש, והמחיר לאחר השנה הראשונה הוא 199 ש"ח לחודש. העלויות הנוספות כוללות עלות חד פעמית של 69 ש"ח לשם התקנת מודם, ו-16.9 ש"ח תשלום חודשי על שכירת המודם.

טריפל מס' 2: פרטנר טריפל NETFLIX + INFINITY
הטריפל המשתלם הבא הוא זה של חברת פרטנר, המציע לכם חבילת טלוויזיה + חבילת אינטרנט ספק ותשתית + קו טלפון נייח, והדובדבן שבקצפת הוא כמובן חבילת NETFLIX כלולה במחיר. החבילה מתאימה לתשתית בזק, הוט או סיבים של פרטנר. החיסרון היחיד הוא שהחבילה כוללת מהירות גלישה של עד 100 MB אך ניתן לשדרג אותה בהתאם לצורך.
עלות: המחיר ל-4 החודשים הראשונים הוא 139 ש"ח לחודש, ולאחר מכן העלות היא של 189 ש"ח לחודש למשך שנה. עלות הראוטר במודל ההשכרה היא 25 ש"ח לחודש או 20 ש"ח לחודש למשך 3 שנים במודל המכירה. ההתקנה היא חינם, ואפשר לרכוש חבילות ערוצים נוספות בתשלום.

טריפל מס' 3: יס טריפל סדרות STRINGTV ובזק בינלאומי
הטריפל האחרון שנסקור הוא הטריפל של יס ובזק, בו תקבלו חבילת סדרות + VOD + חבילת אינטרנט תשתית וספק על גבי תשתית בזק + חבילת טלפון קווי הכוללת 300 דקות לנייד.
עלות: המחיר הוא קבוע ועומד על 159 ש"ח לחודש, ועלות הנתב היא 12.90 ש"ח בחודש, כאשר עלות התקנת הנתב החד-פעמית עומדת על 149 ש"ח, ו-3 הממירים הראשונים הם ללא עלות. שימו לב שהמחירים תקפים ללקוחות YES חדשים והם כוללים עלות תשתית בזק, והיתרון הוא שהמבצע לא דורש התחייבות.

מחפשים מידע נוסף על השוואת מחירי טריפל וחבילות תקשורת? היכנסו עוד היום לאתר vigos שנועד בדיוק לשם כך.

About אלברט גבאי

Check Also

במלאת 16 שנים לגירוש: כיכר גוש קטיף בשדרות

בשדרות זוכרים את גוש קטיף. בטקס חגיגי ומרשים נחנכה השבוע בעיר "כיכר גוש קטיף" בדרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.