יום רביעי , 1 אפריל 2020

היום: שדרות מארחת את קרית מלאכי לגמר גביע

מכבי ציון שדרות תארח בשעה 14:00 לקרב מסקרן את מי שצפויה להיות אחת היריבות העיקריות שלה בקרב העלייה. 

מכבי ציון שדרות ומכבי קרית מלאכי בנו הקיץ קבוצה עם מטרה ברורה להתמודד על כרטיס העלייה לליגה א', היום בשעה 14:00 הן יפגשו לראשונה העונה במסגרת גמר גביע המדינה של ליגה ב' דרום ב', אם תרצו סוג של הקדמה לקרב שיתקיים בשבוע הבא במסגרת המחזור הרביעי בליגה כשהכתומים מהקריה יארחו את הירוקים משדרות.

כאמור, שדרות מגיעה למשחק המסקרן אחרי שאולי לא הציגה את היכולת הכי טובה עד כה אבל עמדה במשימות שלה וניצחה את כל המשחקים גם בליגה וגם בגביע. באצטדיון הביתי שלה לעיני מאות צופים היא בוודאי תרצה להניף בסיום המשחק את הגביע אם כי לכולם ברור שהליגה חשובה יותר.

בתוך כך, הקבוצה תחסר מספר שחקנים. הבלם הצעיר והמוכשר שהגיע הקיץ מבית"ר ירושלים דוד טובול נפצע קשה ויתכן ובכלל גמר את העונה. הבלם אלון יופה שעוד לא פתח את העונה בגלל פציעה יעמוד לרשות המאמן עופר טלקר אבל ישחק רק במידת הצורך, באשר למורחקים: ביום רביעי הועמדו לדין צח זלינגר ומתן כהן שספגו כרטיסים אדומים. זלינגר ספג אדום אחרי שכבר הוחלף וישב בספסל במשחק הגביע נגד כסייפה, במשחק הליגה נגד בית"ר יבנה הוא לא שיחק אבל בגביע נגד נתיבות הוא שיחק משום שהדיון בעניינו היה רק ברביעי. זלינגר ספג עונש הרחקה ממשחק אחד כך שהוא ריצה את עונשו ויכול לשחק בגמר הגביע. לעומתו, מתן כהן ספג עונש גדול יותר לאחר שבמשחק הליגה נגד יבנה הוא נגח בשחקן יריב שביצע עליו עבירה, הדיין בחר להחמיר והעניש אותו בהרחקה משלושה משחקים מה שאומר שהוא ירצה שניים במסגרת הגביע ובמשחק הליגה בשבוע הבא נגד מלאכי הוא לא ישחק.

 

לכתבה הבאה:

שדרות: משחק כדורגל ללא קהל, הופסקו פעילויות תנועות הנוער

בעיריית שדרות קיימה הבוקר הערכת מצב בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. בין הצעדים: הפסקת פעילות תנועות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.