יום רביעי , 1 אפריל 2020
צילום : ניר וקנין

החלוץ ויצמן מתאושש מפציעה

אחד משחקני החיזוק שהצטרפו הקיץ לשדרות עם ציפיות גדולות הוא החלוץ דרור ויצמן ששימש כקפטן של מכבי עירוני נתיבות. ויצמן הגיע לפתיחת האימונים עם פציעה בקרסול ולמרות שניסה הוא התקשה להתאמן, לאחר שנועץ ברופא מומחה הוחלט כי הוא ינוח שלושה שבועות במהלכם בעיקר יעשה אימוני כושר על מכשירים, כמו כן הוא קיבל המלצה מדי יום לשחות בבריכה. "אני כבר מת להצטרף ליתר הקבוצה" הוא הסביר השבוע כשהוא התאמן בצד על אופני כושר במטרה לעשות את החזרה שלו למגרש הכי טוב שאפשר. "אני חושב שיש לנו סגל מצוין, יש לי הרבה מה לתרום, אני מאמין ששבוע הב אני יכול כבר להתאמן עם כדור כך שיהיה לי פרק זמן של שבועיים וחצי לעבוד קשה עד למחזור הליגה הראשון".

בשדרות כבר מצפים לחזרתו של ויצמן מפני שלקבוצה אין חלוץ חוד טבעי. בתוך כך נציין כי בקבוצתו לשעבר מכבי נתיבות ממשיכים לנסות לשכנעו לחזור, בניגוד לשמועות שהועלו בעניינו בשדרות בונים עליו העונה ואין כל כוונה לוותר על שירותיו.

בנוסף לויצמן הצטרף לקבוצה החלוץ אנדרי קייטמאזוב שלא שיחק מספר עונות. לאוהדים המקומיים הוא זכור מהעונה הקודמת של דורון ממן אז התמודדה הקבוצה על כרטיס העלייה והוא היה שותף בכיר לעונה המוצלחת.

 

לכתבה הבאה:

גיליון סופ"ש של 'דין וחשבון' 838 לקריאה והורדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.