יום שישי , 3 יולי 2020

גיליון ראש השנה של 'דין וחשבון'

מגזין לחג: אחרי 39 שנים בשב"ס, גונדר משנה אלברט אבוחצירא שמילא שורה של תפקידים בכירים ורגישים פשט את המדים. בראיון מיוחד ל'דין וחשבון' הוא מחזיר אותנו לגיל ההתבגרות שבו נעצר על התפרצויות לבתים ("המבט המבויש של אבא רודף אותי עד היום), הוא מסביר איך עשה את המעבר החד לתפקיד הסוהר ("מצאתי את עצמי שומר בכלא על חברי ילדות"), ומשחזר את תקיפת מחבל חמאס שהביאה לפציעתו הקשה בעת ששימש מפקד כלא נפחא.

ראיון חג: בראיון חגיגי לראש השנה, ראש עיריית שדרות אלון דוידי עונה לביקורת שהופנתה לעברו שהוא רך מדי כלפי ממשלת ישראל נוכח המציאות הביטחונית והאירועים הקשים שבהם באמצע חגיגות סיום הקיץ והפנינג חוגים תושבים נמלטו בגלל ירי טילים ואזעקות. בנוסף, הוא מתייחס לתוצאות הבחירות, העלייה בתעריפי ההזנה, ההחלטה לעצור פרויקטים כדי לוודא שהם מבוצעים על הצד הטוב ביותר ועוד.

בספורט: בקיץ האחרון הקשר אביאל אפנג'ר מנתיבות עשה קפיצה בקריירה לליגה א'. בסוף השבוע האחרון בשידור חי בערוץ הספורט הוא עלה מהספסל והיה שותף למהפך של הפועל מרמורק באור יהודה. "העונה בשדרות שדרגה אותי מאוד מקצועית" הוא אומר בראיון ל'דין וחשבון', "מקווה שהעונה שדרות תעפיל לליגה א' היא הראויה ביותר".

 

לכתבה הבאה:

הארנונה בשדרות עלתה? תלוי את מי שואלים

בעוד בעיריית שדרות מציגים כי תושבי העיר נהנים מתעריף הארנונה הזול בדרום, חבר האופוזיציה יניב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.