יום שישי , 3 יולי 2020
קייטנה בשדרות. צילום: עיריית שדרות

בשורה להורים בשדרות –בחופש הגדול יתקיימו קייטנות בשני מחזורים

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נענה לפניות הורי הילדים והנחה את הצוותים המקצועיים להיערך לשני מחזורים של קייטנות השנה, כך שהילדים יוכלו להיות בקייטנה מה-1 ביולי ועד ה-8 באוגוסט – כיף לילדים, פיתרון להורים. "בנוסף למחזור שני, נמשיך לדאוג לסבסוד עבור הקייטנות שלנו כדי לאפשר לכולם", אמר דוידי.

בעוד שהחופש הגדול הוא שמחה לתלמידים, הוא כאב ראש לא קטן עבור ההורים אשר צריכים למצוא לילדיהם תעסוקה, בעיקר לצעירים שבהם, הלומדים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים וזקוקים להשגחה. בנוסף לכך, ההורים נאלצים להתמודד עם הנטל הכלכלי של מימון תעסוקה זאת. הפתרון האולטימטיבי הוא כמובן קייטנת הקיץ.

עיריית שדרות מקיימת מידי שנה קייטנות בקיץ לכלל ילדי הגנים והיסודי מה-1 ביולי, יומו הראשון של החופש הגדול ועד ה-21 ביולי. הורים רבים פנו בשנה שעברה לראש העיר, אלון דוידי, וביקשו ממנו שיפעל לקיומו של מחזור שני של הקייטנות, גם לתוך חודש אוגוסט.

דוידי נענה ויחד עם סגנו, אלעד קלימי, פעלו מול הצוותים המקצועיים בעירייה ובמתנ"ס לקיומן של קייטנות איכותיות ומוזלות.

במחזור הראשון תעלה קייטנה לילדי הגנים 330 ₪ בלבד עבור 5 ימים בשבוע, מ-7:30 עד 13:00. מי שיבחר להשאיר את ילדיו עד 16:00 ישלם 750 ₪ לילד.

תלמידי כיתות א'-ג' ייהנו מ"בית הספר של החופש הגדול" שמפעיל משרד החינוך עם העירייה והמתנ"ס בתשלום של 300 ₪. גם כיתות ד'-ה' ישלמו 300 שקלים.

במחזור השני של הקייטנות, מה-22 ביולי ועד ה-8 באוגוסט, ישלמו ההורים לילדי הגנים 550 ₪ למסלול מ-8:00 עד 13:00 ו-900 ₪ עד 16:00. בתי הספר יהיו פתוחים רק עד 13:00 בתשלום של 500 ₪.

הקייטנות יכללו ארוחת בוקר, סדנאות בתחומי הרובוטיקה לצד פעילויות העשרה בתחום האנגלית, חוגים, הצגות, ימי בריכה, פעילות במשחקייה ועוד.

ניתן להירשם עד ה-13 ביוני במזכירות המתנ"ס או באתר האינטרנט של המתנ"ס.

המחירים הנקובים בתוקף עד ה-13 ביוני. מתאריך זה המחיר יעלה ל-370 ₪.

קייטנה בשדרות. צילום: עירית שדרות

השותפים להפעלת הקייטנות הם עיריית שדרות, מתנ"ס שדרות, משרד החינוך-מינהל חברה ונוער, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והחברה למתנ"סים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אנחנו קשובים תמיד לצרכי תושבינו בתחומים השונים וכך גם בנושא קייטנות הקיץ, לקחנו לתשומת ליבנו ויישמנו. יש בשדרות צוות מנצח, גם באגף החינוך ובעירייה וגם במתנ"ס שעושה את המיטב והמירב כדי שילדינו יקבלו את החינוך הטוב ביותר בשנת הלימודים ובקיץ ייהנו מקייטנות איכותיות, מעשירות וכמובן מהנות וכיפיות. תודה לשותפיי, יהודית אוליאל מלכה ואלעד קלימי, וכמובן לכל מי שעמל ועשה. שיהיה לכולנו קיץ נעים ובטוח".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "אני רוצה להודות לראש העיר שמאפשר לנו שנה אחר שנה לעשות את הקייטנות הטובות והזולות באיזור. השנה מתוך הקשבה לצרכי התושבים הרחבנו את הקייטנות בשלושה שבועות נוספים וסבסדנו את עלותן.  תודה גם לעובדי אגף החינוך ולעובדי המתנ"ס בראשות מ"מ ראש העיר יהודית אוליאל על שיתוף הפעולה ועל ההתגייסות להוצאת קייטנות אטרקטיביות ומהנות לפועל. מגיע לילדי שדרות את הטוב ביותר".

לכתבה הבאה:

הארנונה בשדרות עלתה? תלוי את מי שואלים

בעוד בעיריית שדרות מציגים כי תושבי העיר נהנים מתעריף הארנונה הזול בדרום, חבר האופוזיציה יניב …

תגובה אחת

  1. אלון ואלעד וכל השותפים להצלחה
    הראייה לכם אותנו התושבים ומתן המענה הכי טוב והכי מדויק פשוט מעוררת התפעלות ומרגשת
    תודה תודה תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.