יום שלישי , 26 מאי 2020

בנתיבות מלמדים לבחור נכון

סדנת טעימת מקצועות התקיימה במרכז צעירים, במסגרתה ניתנו כלים לבחירת מקצוע.

ביום שלישי האחרון התקיימה סדנת טעימת מקצועות במרכז הצעירים בנתיבות. במפגש מרוכז אחד, ניתנה האפשרות לצעירים בני העיר המתלבטים באיזה מקצוע ללמוד בשנה הבאה, לקבל את ההחלטה החשובה.
למעלה מ-20 צעירים השתתפו בסדנה, הכירו את עולם התעסוקה על מגוון המקצועות הקיימים בשוק והתנסו בסגנון הלימודים הייחודי לכל מקצוע. עוד במסגרת הסדנה, ניתנו כלים לקבלת החלטות מושכלת בנושא בחירת המקצוע המתאים לכל אחד.

המפגש נפתח בנושא הקושי בבחירת לימודי המקצוע, והמשיך בנושאים חשובים נוספים, כגון: החשיבות של האווירה, המיקום והחברה באותו מוסד לימודים. בסוף הסדנה, יצאו המשתתפים עם תכנית עבודה להמשך.
הסדנה התקיימה בהנחיית אורנה הורביץ, מנחה בתחום הייעוץ תעסוקתי וקריירה, מרצה במכללת ספיר, והייתה מיועדת ופתוחה לכל צעירים בעיר המתלבטים בבחירת לימודי המקצוע.
מנהלת מרכז הצעירים בנתיבות, נעמה אלנקרי: "מתוך הבנת חשיבות תחום ההשכלה הגבוהה, אנו משקיעים רבות לטובת הצלחתם של צעירי העיר, ואנו מקווים כי הכלים שניתנו בסדנה זו ישמשו את המשתתפים בקבלת ההחלטה החשובה של לימוד מקצוע".

רכזת השכלה גבוהה במרכז הצעירים, ספיר בן חמו: "הושקעה חשיבה מרובה ומאמץ כדי לקיים סדנה זו, למרות המצב הביטחוני ששרר השבוע. הסדנה זכתה להיענות רבה, ואנו שמחים על כך. משתתפי הסדנה קיבלו את הכלים הנדרשים כדי לקבל את אחת ההחלטות החשובות בחייהם".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.