יום שלישי , 26 מאי 2020
צילום: דוברות שדות נגב

בלונים של תקווה: מועדון משותף לבית"ר ירושלים ולשדות נגב

מאות מתושבי שדות נגב הגיעו לאירוע השקת מועדון הכדורגל המשותף לבית"ר ירושלים ושדות נגב. בשיאו של האירוע, צוות המועדון וילדי המועצה הפריחו בלונים לשמיים. תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב:" בזמן שהאוייבים שלנו מפריחי בלוני טרור, אנחנו מפריחים בלונים של תקווה, תרבות וספורט".

מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים הגיע היום (שלישי) למועצה האזורית שדות נגב על מנת להשיק את הקמתו של מועדון כדורגל משותף עם המועצה האזורית שדות נגב.
עם הגעתם לאזור יצאו השחקנים וצוות המועדון לסיור בעוטף עזה שערך להם רפי בביאן, קב"ט המועצה. לאחר הסיור הצטרף צוות המועדון למפגש מרגש יחד עם ילדים מהמועצה המטופלים במרכז חוסן, אשר סיפרו לשחקנים ולצוות על המורכבות של לגדול בעוטף עזה.

מאות מתושבי האזור שהגיעו על מנת לקחת חלק באירוע, זכו לראות את כוכבי הקבוצה, לקבל חתימות ואף להצטלם עם השחקנים. לפני תחילת המשחק בין קבוצות ילדים של המועצה אליהם הצטרפו שחקני המועדון, התקיים טקס ההשקה של המועדון המשותף.
אלי אוחנה, יו"ר ביתר ירושלים אמר: "חווינו יום מעניין מאוד ומיוחד. אני מכיר פה את כל היישובים בשם אבל זה בגלל האזעקות שאני רגיל לראות על מסך הטלויזיה. הסיור היום והמפגש עם התושבים והילדים של המועצה נתנו לנו אינדיקציה איך הם חיים פה. אנחנו לא נדע לעולם כי אנחנו לא פה בזמן האזעקות אבל כשאתה מביט על הגבול ממול אתה מבין שזה לא ייאמן. ממה שאני שומע מאנשים פה, הם חיים טוב ונהנים פה ויודעים לחיות פה, זה נותן השראה לכולנו וצריך להיכנס לפרופורציות: אם הם חיים בצורה כזאת תחת טילים ומתקפות, אני חושב שאנשים שלא גרים באזור אלא יותר במרכז הארץ צריכים להיכנס לפרופורציות כי יש לנו חיים טובים".

צילום: דוברות שדות נגב

אוחנה נשאל לגבי הסיכוי למצוא את הכישרון הבא של הספורט הישראלי בשדות נגב, חייך וענה: "הביקור הוא לא רק כביקור אלא כשיתוף פעולה ארוך טווח, אנחנו לא באים לפה רק לבקר ולשמח את האנשים שזה דבר יפה בפני עצמו אבל אנחנו מקווים שכל הביקור הזה יהפוך למשהו קבוע, יהיה פה בית ספר לכדורגל או אקדמיה של ילדים תחת המותג של בית"ר ירושלים ומי יודע אולי בתקווה שיצאו שחקנים מפה לבית"ר או בכלל לליגה הישראלית. בכל מקרה היה חשוב לכל השחקנים להגיע הנה, לתמוך ולתת הרגשה טובה לילדים, אם אנחנו מצליחים לגרום לילדים לחייך ולאנשים לשמוח אז אני חושב שעשינו את שלנו ועשינו מצווה גדולה.

צילום: דוברות שדות נגב

דן איינבינדר, קשר בית"ר ירושלים התרגש מהחיבוק החם שקיבל מילדי המועצה ואמר:
"אנחנו מאוד שמחים להיות פה. במהלך כל היום שמענו והרגשנו את ההתלהבות של התושבים מההגעה שלנו והזכירו בפנינו שזה כבוד בשביל כל האזור שאנחנו מגיעים לבקר ולפגוש את הילדים. אחרי היום הזה אני מבין שהכבוד הוא בעיקר שלנו. עשינו סיור והסבירו לנו על הרבה מאוד דברים, ראינו את האזור, הבנו כמה הגבול קרוב ליישובים ופגשנו את הילדים שמתמודדים עם המצב הזה כל יום. ילדי שדות נגב וילדי העוטף הם הגיבורים האמיתיים ואנחנו מאוד שמחים שזכינו לשמח אותם ולחזק אותם".

צילום: דוברות שדות נגב

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, העניק מגן הוקרה לאלי אוחנה, וסיפר שהשקת מועדון הכדורגל הוא חלק ממהלך רחב של ההשקעה בתרבות ובספורט במועצה: "בית"ר ירושלים היא קבוצה עם לב ונשמה שהגיעה עד לכאן כדי לפתח ולקדם בית ספר לכדורגל איכותי ומקצועי. אנחנו מקימים מגרשי כדורגל בכל אחד מיישובי המועצה וממשיכים להשקיע בתשתיות המועצתיות והיישוביות. אני רוצה להגיד תודה לחברים מבית"ר, זה אירוע מרגש שחיכינו לו הרבה שנים, מעולם לא היה בית ספר לכדורגל בשדות נגב ואני שמח על שיתוף הפעולה שיפתח את ילדי ונערי המועצה והאזור כולו.

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.