יום ב' | 10.5.21 | 06:59 | בתמונה מאמש: אבי טולדנו

אמש: בגלל הירי לאשקלון- מופע שבועות בשדרות של אבי טולדנו לא הגיע לסיומו

הזמר אבי טולדנו הספיק לבצע רק מחצית מהשירים שתוכננו לאחר שהדי הפיצוצים של היירוטים באשקלון נשמעו גם משדרות. מהחשש להסלמה ראש העיר ביקש לסיים את המופע

שוב מופע מוסיקלי נקטע בשל המציאות הביטחונית: זה קרה אתמול (יום א')  בערב ברחבת הכדורסל הסמוכה למתנ"ס העירוני שם התקיימה חגיגת שבועות בהשתתפות גמלאים ותושבים ותיקים שהגיעו ליהנות ממופע של גדול זמרי ישראל בכל הזמנים אבי טולדנו אלא שמסתבר גם ירי שבוצע לעבר העיר אשקלון הצליח לשבש את החגיגה. יש לציין כי התושבים הספיקו ליהנות מחלקו הגדול של הערב שבשיאו עלה טולדנו בליווי נגנים לבצע את מיטב שיריו.

 תושבי שדרות חוגגים אמש את שבועות במתנ"ס. צילום: עיריית שדרות

לאכזבת הקהל, לאחר הירי לאשקלון עלה חשש מיידי להסלמה שתוביל לירי גם לעבר העיר שדרות לכן עם פנייתה של יו"ר הנהלת המתנ"ס וסגנית ראש העיר עו"ד יהודית אוליאל לראש העיר אלון דוידי התקבלה החלטה לסיים את האירוע כדי לא לסכן אף לא אחד מהנוכחים.

 ראש העיר אלון דוידי מברך בתחילת הערב שלא הגיע לסיומו

טולדנו עצמו הגיב לחוויה הלא נעימה: "ההופעה שלי ברחבת המתנ"ס בשדרות הופסקה הערב בגלל השיגורים ולאכזבת הקהל – הספקתי לשיר שישה שירים בלבד. הנגנים קפצו במקומם בבהלה ונאלצו לסיים את המופע – זאת לאחר שראש העירייה הורה לעצור את המופע בגלל המתיחות והסכנה המיידית לאחר שצבע אדום נשמע באשקלון".

About אורי גבאי

Check Also

נתיבות: בת 14 נפצעה בינוני כתוצאה מפגיעת רכב פרטי

 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב נווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.