שבת , 15 אוגוסט 2020

איך לעבור דירה ולהישאר בחיים

בשנים האחרונות, אנו עדים לשינויים מהותיים בכל הקשור לנושא הובלות דירה ובתים. בבר, לא היה ברור למשפחות רבות כיצד ניגשים לנושא המפחיד הזה שנקרא מעבר דירה. בשל השינויים הרבים וההתפתחות שחלה בענף משגשג זה, אנו רואים כי ישנם שירותים רבים שנועדו להקל על הלקוחות. אם אתם עומדים לפני מעבר דירה לעיר שדרות ושואלים את עצמכם איך לעבור דירה בשדרות ולהישאר בחיים, תוכלו למצוא טיפים יעילים בכתבה זו שיסייעו לכם ואפילו יכולים להפוך את מה שהייתם סבורים שהיא סיוט לחוויה..

היום חברות הובלות בשדרות, ובשאר הערים בארץ, השכילו להבין כי ניתן להציע שירותים רבים שיקלו על הלקוחות במעבר בית או דירה. כל חברת הובלות אשר מכבדת את עצמה, מציעה שירותים מגוונים כגון:

  • שירות אריזות
  • שירות פירוק והרכבת רהיטים
  • שירותי פריקה בדירה החדשה
  • שירותי אחסנת תכולה
  • שירותי הובלה במנוף
  • הובלת פריטים בודדים

לפני שתסגרו עם חברת הובלות בשדרות, בררו מראש אילו שירותים היא מציעה ללקוחותיה, קבלו הצעת מחיר ומה עלות השירותים הנלווים שהחברה מציעה..

מיינו את התכולה לפני מעבר הדירה

לפני שתתחילו לחשוב על אריזת החפצים והתכולה, מומלץ למיין את תכולה. זו ההזדמנות שלכם, להיפטר מכל החפצים שלא תשתמשו בהם ואף תחסכו בכסף, היות וככל שהתכולה תהיה רבה יותר, כך מחיר ההובלה יהיה גבה יותר. ערכו רשימה מסורת של הקרטונים והריהוט לפני שאתם יוצאים מהדירה הישנה ועברו שוב על הרשימה כאשר תגיעו לדירה החדשה שאליה תעברו. כך, תהיו בטוחים כי לא חסרים חפצים או שלא שכחתם דבר בדירה הישנה.

וודא כי חברת ההובלה מכירה היטב  את האזור שאליו וממנו אתם עוברים, כך שתהיה חניה קרובה והמשאית לא תפריע לשאר דיירי הבניין או לתנועה ברחוב.

קריטריונים לבחירה נכונה של חברת הובלות בשדרות

ישנם כמה קריטריונים בבחירת מוביל בשדרות כגון אחריות החברה, אמינות, תשומת לב לפרטים, ידע וניסיון רב בתחום ההובלות, עמידה בסטנדרטים הנדרשים, יחס אדיב, ביטוח תכולה שיתאים לערך התכולה שברצונכם להוביל ועוד. חברת הובלה מקצועית, תעטוף באופן מקצועי את הריהוט או מוצרי החשמל הגדולים באמצעות עטיפה מיוחדת שתגן על הריהוט או מוצר החשמל הגדולים מפני שריטות או מכות בזמן ההובלה. על מנת לייעל את הזמן ביום מעבר הדירה, החברה תבדוק לגבי שעות התנועה, כך שתוכלו להגיע בזמן ולא להיתקע בפקקים.

פנו אל חברות הובלות מוכרות בעיר שדרות, כמו למשל חברת הובלות מיכאל ובוריס הקיימת שנים רבות ועוסקת בתחום ההובלות בפריסה ארצית. לחברה, צוות מיומן העובד שנים בחברה, שירותים חיוניים כגון שירותי אריזה ופריקה, שירותי אחסון תכולה, שירותי פירוק והרכבת רהיטים ועוד.החברה מציעה שירות  מענה ללקוחות העובד 24 שעות ביממה במשך כל השבוע והיא אף מבצעת הובלות בימי שבת לנוחיות הלקוחות.

 

לכתבה הבאה:

השכרת יאכטות בהרצליה הדבר הכי גדול בתקופת הקורונה

הדבר הכי גדול כרגע, במיוחד בתקופת הקורונה, הוא השכרת יאכטות בהרצליה. זהו בילוי שלא מצריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.