יום רביעי , 1 אפריל 2020

אולם אירועים במרכז

ארגון אירוע היא כאב ראש לא קטן. יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג להם עד כדי כך שלפעמים כבר יוצא לנו החשק מהאירוע לגמרי. מי שמארגן את האירוע יכול ליהנות מהאירוע במהלכו ולאחריו מכל המחמאות שיקבל מאותם אנשים שיבקרו באירוע. אם כן, במסגרת ארגון האירוע יהיה צורך לחבר בין קהל היעד שמגיע, סוג האירוע והקונספט שרוצים לבנות לאותו אירוע ובהתאם לכך ניתן יהיה לבחור אולם אירועים מתאים עבור אותו אירוע. לא סתם אלפי אירועים נערכים במרכז מדי חודש. אנשים מכל רחבי הארץ מוצאים אולם אירועים במרכז כאולם המועדף עליהם מאינספור סיבות. בואו ונבין למה.

סוגי אירועים המתאימים לאירוח באולם אירועים:

לפני שנחלוק עמכם כמה טיפים חשובים לבחירת אולם אירועים, בואו ונבחן כמה מסוגי האירועים הנערכים היום באולמות אירועים. חתונות למשל הנו אירוע בקנה מידה גדול יחסית וסביר להניח שהוא ייערך באולם אירועים. מלבד חתונות גם בר/בת מצווה, בריתה, מסיבות מיוחדות, כנסים של חברות וארגונים, ימי הולדת גדולים, אירועי חברה ואירועים נוספים אחרים נערכים באולמות אירועים ולא במקומות אחרים. הסיבה לכך היא שמדובר במקום סגור, מסודר, מאובטח, עם מוסיקה, תפאורה, תאורה וכל מה שצריך כדי לארח אירוע כזה. כמובן שישנם אינספור סוגים של אולמות אירועים בעלי עיצוב שונה, גודל שונה, יכולת הכלה שונה של כמות אנשים, נגישות שונה למקום ובתוך המקום ועוד.

טיפים לבחירת אולם אירועים במרכז:

  • קונספט עיצובי – ראשית תרצו מקום שיתאים לכם מבחינת העיצוב. בעוד ישנם אולמות אירועים מודרניים ומעוצבים להפליא בהשקעות של מיליונים, ישנם אולמות אירועים המעוצבים בסגנון כפרי וצנוע שחלק מהאנשים דווקא כן יכולים להתחבר אליו ויעדיפו לקיים את האירוע שלהם. כמובן שיש עוד המון סגנונות וכדאי לבחון כמה אירועים לפני שבוחרים מקום.
  • גודל האולם – גודל האולם הנו קריטי כיוון שאתם לא רוצים אולם גדול מדי שישאיר תחושה של ריקנות ואתם לא רוצים תחושה של מחנק וצפיפות באולם קטן מדי ביחס לכמות האנשים במקום.
  • חניות – בעיקר באירועים גדולים יותר יש צורך בכמות חניות גדולה יותר. האם יש היכן לחנות באזור? האם יש חניה פרטית מסודרת של האולם?
  • נגישות – האם יש נגישות לאנשים מבוגרים ו/או לנכים?
  • שירותים נלווים – האם האולם יכול לספק לכם גם שירותי קייטרינג? לקשר אתכם לתקליטן מומלץ מטעמם? לספק לכם אטרקציות מלהיבות לאירוע שלכם?
  • במה, תאורה, הגברה – האם באולם יש את כל מה שצריך כדי שיתאים להופעה או לתוכנית האומנותית במקום? ישנם אירועים שיסתפקו בתקליטן עם רחבת ריקודים, בעוד אירועים אחרים יארחו להקות ואומנים מהשורה הראשונה ויזדקקו ליותר מקום, לתפאורה משודרגת, תאורה מיוחדת ועוד.
  • האם הוא מתאים לאטרקציות שלכם? – האם יש מספיק מקום להכיל את האטרקציות במקום?

דברים שכדאי לבדוק עם בעל העולם טרם סגירת האירוע:

כדאי לכם לוודא מול בעל העולם לגבי ביטוח במקום, רישיונות עסק שאכן המקום כשיר לאירוח אירועים מה שמצביע שכל האישורים בתוקף, החל ממכבי אש, משטרה ועוד. כמו כן במידה ואתם מזמינים קייטרינג מטעם האירוע וודאו גם את נושא הכשרות אם נושא זה חשוב לכם.

 

לכתבה הבאה:

5 טיפים לעיצוב המטבח

כל אדם אשר משפץ את ביתו או רק חלקים שבו, מבין ומכיר בעובדה שהשקעה בשיפוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.