אוהלים להשכרה במחירים נוחים – אוהלי נועם השכרת אוהלים במחירים שלא הכרתם

חברות אוהלים המספקות אותם במחיר זול אינן זרות לנו. השאלה הגדולה היא – אלו אוהלים הן מספקות בתמורה למחיר? בכל תחום שירות בנושא אוהלים, בין לקנייה ובין להשכרה, ידוע כי ישנם הבדלי מחיר בין אוהלים של כמה שעות, המבוססים על בד לייקרה, לבין אוהלים של יום ומעלה העשויים מבד PVC עם בקרת אקלים מלאה ומניעה מוחלטת של כניסת קרינת שמש. חברת אוהלי נועם היא מבין הראשונות בשוק אשר מספקת אוהלים להשכרה במחיר לא יקר, מהמעלה המשובחת יותר: אוהלי PVC עם 100% הצללה ובקרת אקלים.

אוהלים וסוכות אבלים להשכרה

אחד התרחישים המרכזיים שבשבילו נדרשים אוהלי PVC הוא מנהג אבלות. חברת אוהלי נועם מספקת סוכות אבלים להשכרה בכל גודל. מדובר על אוהל אבלים להשכרה בגודל גדול אשר מיועד למשתתפים רבים. ניתן גם להסדיר אוהל אבלים להשכרה לקהלים קטנים יותר. בשני המקרים, אספקת המוצר כוללת גם את אספקת השירות: התקנה מלאה, ושירותי לוגיסטיקה מלאים, מכסאות ושולחנות עד מוצרי חשמל ממשיים לקיום אירועים: תנורים, מאווררי מתכת, מזגנים, מצננים ומקררי שדה.

אוהלים לאירועים משפחתיים ופרטיים

בין אם זהו אירוע למשפחה, בין אם זו יוזמה פרטית שלכם, ארגונם בטבע מהווה אופציה שלא מעט אנשים בוחרים לממש. במקרה כזה, השכרת אוהלים מבית אוהלי נועם תהיה הצעד הנדרש עבורכם. יותקנו באירוע שלכם אוהלי PVC רחבי יריעה אשר יותאמו על פי כמות המוזמנים המשוערכת שלכם. בנוסף לאוהל, תותקן תשתית לוגיסטית מלאה, מכסאות ושולחנות ועד מוצרי חשמל ממשיים קיום אירועים: תנורים, מאווררי מתכת, מזגנים, מצננים לאירועים ומקררי שדה.

תמחור השירות

התמחור מתבצע על בסיס מחיר פיקס, ולא כמו בחברות המתחרות, שם מתקצבים את האירוע על פי שעה. יחד עם זאת, גם בחברת אוהלי נועם מתבצעות הערכות לגבי סדר יום ממוצע של אירוע, כשעל חריגה גדולה מאד ממנו בזמן עשוי להידרש תשלום נוסף. על מנהגי אבלות אתם משלמים מראש על כמות ימי השבעה שתשבו, 7 ימים, או אחרת כאשר באותה תקופה ישנו חג. על אירועים פרטיים ניתן להעריך זמן ממוצע בשעות ולהשכיר את האוהל על פיו, ללא תוספת על חריגות קלות. בחברת אוהלי נועם השאיפה היא לספק אוהלים להשכרה לכל דורש במחירים זהים ממש ברוב רובם של המקרים.

100% יעילות בכל אירוע

חברת אוהלי נועם זולה במחיר לא רק בהיבט הכספי אלא גם אם בוחנים אותה ברמת היעילות. בחברה מועסקים עובדים טכניים מומחים שעסקו בהתקנת אוהלים וציוד חשמלי מורכב בעברם. בשל כך שצוותי העבודה נבחרים בקפידה, אצלכם כלקוחות – החברה תמיד תבוא מוכנה, ותשכיל להעמיד לרשותכם אוהלים להשכרה על פי הזמנתכם ללא עיכובים. בתוך דקות – יהיה לכם אוהל קשור ומוטמע בקרקע, עם כל הפסיליטיז הלוגיסטיים שהזמנתם מסביב לו ובתוכו. אוהלים להשכרה ברמה כזו הוא השירות שאתם צריכים בשביל להבטיח הצלחה באירוע שלכם.

About נטע בלחנס

Check Also

למה חשוב לקרוא המלצות על חברת קידום אתרים?

כמעט בכל מקום שבו תגלשו תוכלו למצוא המלצות שונות על אנשי מקצוע ועל חברות גדולות. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.