יום רביעי , 3 יוני 2020

אביב חלילי- אלוף אירופה בקפוארה!

אביב חלילי, תושב באר גנים, זכה אתמול בפעם הראשונה בתחרות "אליפות אירופה בקפוארה" שהתקיימה ביוון, וזאת לאחר שאשתקד סיים במקום השני- המכובד כשלעצמו. "השאיפה הגדולה שלי היא להשתתף באליפות העולם בברזיל ב-2019 ואולי גם להביא גביע", אמר היום. במועצה האזורית חוף אשקלון מברכים את אביב ומשפחתו על ההישג הבין לאומי וכמובן על הגאווה המקומית.

אביב (24) הוא הבן הרביעי מתוך שישה ילדים (חמישה בנים ובת) של נחשון ויעל חלילי מהישוב באר גנים. המשפחה התגוררה בשעתו בישוב מורג, שבחבל גוש קטיף וכבר אז, כילד בן 11, החל להתאמן בקפוארה. "אביב תמיד היה 'מורעל' על קפוארה, ליווינו אותו לכל אורך הדרך ותמיד התאמן ברצינות וההתמדה הניבה פירות", סיפר אביו.

אביב זכה בגביעים של ביה"ס ובחוגים, בהמשך התאמן בגן יבנה ובמכון וינגייט וזכה עד היום באליפות הארץ שלוש פעמים כבוגר. אתמול (ב'), הוסיף לרזומה שלו את התואר השני שלו כ"אלוף אירופה בקפוארה". בשיחה מחו"ל, אמר היום אביב: "אחרי שהשתתפתי בתחרויות בארץ וקטפתי את המקומות הראשונים, החלטתי לנסות גם באירופה. אחרי המון אימונים אינטנסיביים, התמדה ואמונה- עשיתי את זה גם פה".

מה החלום הגדול שלך?

"החלום הגדול הוא להגיע לריו שבברזיל, להתאמן עם הטובים ביותר ולהשתתף שם באליפות העולם שתתקיים בשנה הבאה וגם, אולי, להביא איזה גביע".

אגב, הדבר הראשון שאביב עשה לאחר הזכייה בתחרות היה לשלוח סרטון לאביו ואליו צירף הודעה קצרה: "אבא, אתה רואה? לא סתם רצת בשבילי"….

האבא נחשון אמר בהתרגשות: "אנו מאוד שמחים על ההישג המרשים של אביב, שמביא גאווה גדולה, לא רק למשפחה אלא גם לקהילת חוף אשקלון ולתושבי באר גנים, תושבי גוש קטיף לשעבר".

המועצה האזורית חוף אשקלון מברכת את אביב על ההישג ועל הכבוד הבין- לאומי שהביא לעם, למדינה, לאזור הדרום ולמשפחה.

צילום- אלבום פרטי.

לכתבה הבאה:

פועל כבן 50 נפגע ממלגזה במפעל ברחוב פריז בשדרות

נתנאל ג'רבי חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל שנפצע בגפיו התחתונות כתוצאה מפגיעת מלגזה תוך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.