יום שלישי , 14 יולי 2020

שמים סוף לסתימת ביוב

ביוב סתום הוא אחד המטרדים החמורים יותר שיש. לא זו בלבד שאנו נאלצים לסבול מהריח החריף המגיע ממנו, אנו גם צריכים להתמודד עם מים בלתי נקיים שזורמים בכניסה לבית ועם נזקי תברואה שעלולים לפגוע בבריאות. מסיבה זו חשוב להזמין שירותי פתיחת סתימות ביוב כמה שיותר מהר.

מה גורם לסתימות ביוב?

לפני שנדבר על הביובית, נבין תחילה ממה נגרמות סתימות הביוב. תחשבו כמה חומרים עוברים בתוך צנרת הביוב מדי יום ביומו: ניירות, שומנים, שאריות מזון, חומרי ניקוי ועוד. חומרים אלה שוחקים את הצנרת וסותמים אותה, ולכם מדי פעם חשוב לבצע שאיבת ביוב בשדרות.

ביובית – המלכה של הביוב

חשבתם פעם איך האינסטלטורים מתגברים על בעיות אינסטלציה וביוב? או איך הם פותחים סתימות גם כשהכול נראה אבוד? אחת השיטות הטובות יותר לפתיחת סתימות ביוב היא הביובית. ואלה כמה דברים שחשוב לדעת עליה:

  • הביובית היא משאית גדולה שנועדה לשאיבת סתימות. יש לה מיכל אחד שמחולק לשניים, חלק אחד שלו מיועד לאחסון תכולת הביוב אחר השאיבה והחלק הנוסף מכיל מים לשטיפה.
  • לביובית יש שני צינורות. האחד הוא צינור יניקה מאסיבי השואב את תכולת הביוב. האחר הוא צינור מים לשטיפה.
  • הביובית אינה מיועדת רק לשאיבת תכולת ביוב. משתמשים בה גם לצורך שאיבת הצפות. בימים גשומים ההצפות בלתי נמנעות כמעט במקומות שבהם האיטום לא טוב או במקומות נמוכים כמו חניונים או מקלטים. כשיש הצפה, האינסטלטורים המקצועיים מקבלים את הקריאה ויוצאים לשאוב הצפות.
  • רק אינסטלטורים שעברו הכשרה מיוחדת יודעים לעבוד עם הביובית כראוי.
  • הביובית מסוגלת להתמודד עם סתימות ביוב חמורות ביותר כמו אלה הנוצרות במפעלי תעשייה גדולים.
  • לאחר שהביובית שואבת את תכולת הביוב, האינסטלטורים מבצעים צילום קווי ביוב על מנת לבדוק את הביוב טלראות מה צריך לתקן.

מיהם האינסטלטורים המתפעלים את הביובית?

האינסטלטורים שבאים אליכם צריכים להיות מקצועיים מעל לכל ספק, שכן הפעלת הביובית אינה דבר קל כלל וכלל. כמו כן, חברה מקצועית כמו המרכז לשירותי ביובית ע.א מציעה לכם שירותי ביובית ברמה גבוהה הכוללים הצעת מחיר הוגנת. מעבר לכך, לצד שירותי הביובית קיימים שירותים נוספים כמו חיתוך שורשי ביוב. העניין הוא ששורשי העצים חודרים דרך צינורות הביוב, חוסמים אותם וגורמים לסתימות. הדרך היחידה להתגבר על הבעיה היא לבצע חיתוך שורשים ולהוציא את השורשים. זאת מבצעים אניסטלטורים מיומנים. אז אם הביוב שלכם נסתם ואחרונה ואתם מרגישים שאינם מסוגלים לנשום, אתם יודעים למי לפנות.

תוכן שיווקי

לכתבה הבאה:

צילום אווירי: עולם ומלואו של שירותים מקצועיים

צילום אווירי הוא לא רק תחביב שהולך ונהיה פופולרי יותר ויותר בקרב מטיסי רחפנים חובבניים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.