חיים פרץ ז"ל

סוף עצוב: תושב שדרות חיים פרץ נפטר מקורונה

אחרי מאבק של כחודש וחצי הלך לעולמו במהלך השבת חיים פרץ ז"ל תושב העיר שנדבק בנגיף הקורונה. יהי זכרו ברוך!

הקורונה גובה חיים שוב בעיר שדרות, והיום (שבת) בשעות הבוקר נפטר חיים פרץ ז"ל לאחר שנדבק בנגיף הקורונה לפני כחודש וחצי ומאז אושפז בבית החולים במצב קשה מאוד, עד שחווה קריסת מערכות בגופו שהביאה לסוף העצוב.

פרץ שימש כנהג של "אגד" במשך שנים ארוכות והיה מוכר ביותר בקרב תושבי העיר, בעיקר לאלה שנהגו לנסוע איתו בכל יום והעידו על אופיו המיוחד ומסביר הפנים כלפי כל מי שנעזר בשירותיו. במהלך השבוע האחרון פרסמנו את מה שכתבה בתו נופית, שסיפרה בכאב על הטלפונים הרבים שהיא ומשפחתה קיבלו אודות השמחה על השיפור במצבו של האב, ובו היא ביקשה להפסיק עם השמועות וציינה שמצבו של אביה מוגדר עדיין קריטי.

חיים ז"ל ורחל פרץ

חבר ילדותו אלברט גבאי, המוציא לאור של "דין וחשבון" ומנהל אתר "שדרונט" ספד לפרץ: "יום קשה מאוד עם היוודע לי מותו של חברי הקרוב ובן כיתתי חיים פרץ. גדלנו יחד והעברנו בחברות את כל תקופת הלימודים וזה כמובן המשיך כך עד לגיל הבגרות. חיים היה צנוע ועניו עוד מימי ילדותו ואהוב על חבריו. כואב מאוד"

סיפורו של חיים ז"ל אודות ההידבקות וההתדרדרות במצבו, הותירה את תושבי שדרות בהלם מוחלט ורבים מהם התפללו ימים שלמים לרפואתו השלמה ובתקווה גדולה לשיפור במצבו, אך היום כאמור, כוחו לא עמד לו והוא נפטר, כשהוא משאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

 

About נטע בלחנס

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.