ניסור בטון: מתי תצטרכו ואיך תזמינו קבלן מומלץ?

משפצים את הבית? שיהיה בשעה טובה, סביר להניח שבשלב מסוים תצטרכו להזמין חברה ל ניסור בטון, במיוחד אם אתם מבצעים שינויים בתכנית המקורית של הבית. במאמר הבא שנכתב בשיתוף אתר 'פרו בטון' לניסור בטון בשדרות, נסביר מה זה חיתוך בטון ביהלום, מתי תצטרכו לנסר בטון וגם, איך בוחרים חברה אמינה. כל התשובות.

ניסור בטון – מה זה בכלל?

ניסור בטון היא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לחדור לבטון באופן מבוקר ומבלי להשתמש ביותר מידי כוח. במהלך ניסור הבטון, בעל המקצוע ישתמש במסור מיוחד המחובר למנוע חשמלי, שתפקידו לסובב גלגל מתכת שמצופה בשכבה של יהלום.

הבטון הוא חומר הבנייה החזק ביותר שקיים כיום בשוק וכל אמצעי אחר לשבירה שלו, מלבד הטכניקה שציינו, תגרום נזק לשאר חלקי המבנה הסמוכים.

מה היתרונות של ניסור הבטון?

היהלום הוא החומר החזק בטבע והוא למעשה אחד החומרים היחידים שמסוגלים לחדור את הבטון. בתוך כך, העבודה איתו גורמת למינימום של לכלוך ואבק, לאור העובדה שבמהלך העבודה משתמשים במים על מנת למנוע מהאבק להתפשט בחדר.

בנוסף, העבודה באמצעות היהלום היא ממוקדת מאד ובעל המקצוע יוכל לחתוך את הבטון במהירות רבה. כפי שכבר ציינו, יתרון נוסף של השימוש ביהלום בא לידי ביטוי בעובדה שהוא לא גורם נזק ולא סודק את הקיר.

מתי תצטרכו ניסור בטון?

מכיוון שהבטון נחשב לחומר נפוץ מאד בבנייה כיום, סביר להניח שתצטרכו לנסר אותו כשתשפצו את הבית או כשתבנו בית חדש. לדוגמה, במידה ותרצו לשנות את חלוקת החדרים בבית, תצטרכו לבצע ניסור בטון על מנת ליישם את התכנית החדשה שלכם.

בנוסף, במידה ואתם רוצים לפתוח פתח בקיר לטובת חלון חדש, או אפילו להרחיב חלון קיים, תצטרכו לבצע ניסור בטון בקיר. כמו כן, במידה ותרצו לקצר את חומת הבטון שמחוץ לבית או לשנות את תצורתה, תצטרכו לבצע ניסור בטון.

במקרים אחרים תצטרכו לחתוך את הבטון כשתרצו לפתוח פתח להתקנת קמין ביתי, או פתח בקיר חדר שירות לטובת הוצאה של צינור הפליטה ועוד.

כך תבחרו חברת ניסור בטון מקצועית

נפתח בשורה התחתונה ונציין שהבטיחות בעבודה היא מעל לכל. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור חברה לניסור, הקפידו לבדוק שהיא עובדת באופן בטיחותי ובהתאם לתקנות.

בנוסף, ודאו מראש שחברת ניסור הבטון מקצה ממונה בטיחות מטעמה שיפקח על הפרויקט ושכמובן יש לעובדים שלה רישיון עבודה בגובה, אם זה רלוונטי לפרויקט שלכם.

זה ממש לא משנה אם אתם צריכים לנסר בטון בשדרות או כל עיר אחרת, מדובר בעבודה מורכבת מאד שכוללת שימוש בציוד כבד וחד והסכנות עלולות לצוץ מכל פינה, אל תקלו ראש בנושא הבטיחות.

פרמטר חשוב נוסף הוא פינוי הפסולת שהצטברה באתר כתוצאה מניסור הבטון. לפני שאתם מזמינים את החברה, ודאו מה המדיניות שלה בנושא. חלק מהחברות מקפידות לקחת על עצמן אחריות מלאה לפינוי הפסולת, חלק מהחברות גובות על זה תשלום.

ההמלצה החד משמעית שלנו עבורכם היא לבחור בחברה שמתחייבת לפנות את הפסולת לאתרים מורשים על פי המתבקש בחוק. במידה ולא תעשו כך, גם אתם וגם החברה הקבלנית עוברים על החוק.

לסיכום, בחרו חברה מנוסה, כזו שיש לה ניסיון בתחום ניסור הבטון בכלל, ובעבודה שהיא צריכה לבצע עבורכם בפרט. זה לא משחק ילדים ומדובר בעבודה שדורשת ידע מקצועי נרחב, אל תקלו בזה ראש.

קראו את כל חוות הדעת על החברה ובמידה ויש לכם ספק הכי קטן לגביה, אל תזמינו אותה. חפשו כמה שיותר המלצות על החברה ואם אין לכם מכרים או חברים שכבר עבדו איתה, דרשו ממנה להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלה

About דניאל גבאי

Check Also

השכרת ציוד לאירועים- כל הציוד לכל אירוע תחת קורת גג אחת

אירועים בתקופת הקיץ הם חלק בלתי נפרד מחוויית הקיץ הישראלי האולטימטיבי, ועל כן יש יותר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.