רנאטה שלומוב

מנהלת מחלקת קליטה חדשה בעירייה

רנאטה שלומוב נבחרה לנהל את מחלקת הקליטה בעיריית שדרות ולהוביל את תחום שילוב העולים ורווחתם בעיר, והיא תחליף את ילנה בריוקוב.

בתום מספר חודשים בהן התקיים מכרז לתפקיד מנהל מחלקת הקליטה בעיריית שדרות, בחרה העירייה לתפקיד את רנאטה שלומוב, שעובדת בשלוש השנים האחרונות במחלקה ואחראית על עידוד עלייה וליווי עולים חדשים ותושבים חוזרים בעיר שדרות. שלומוב היא תושבת העיר, אם ל-3 ילדים שעלתה לשדרות ממוסקבה בשנת 1995. היא בעלת תואר ראשון בניהול ובקרה תעשייתית ובוגרת קורסי הסמכת מאמנים אישיים, פיתוח וגיוס משאבים, הכשרת מנהיגות מתנדבת וניהול התנדבות בקהילה. בנוסף, רנאטה לומדת שנה שניה ללימודי במשפטים במכללה האקדמית ספיר. את תחילת דרכה החלה בשנת 2002 כמנהלת תחום שילוב עולים ותוכנית סחב"ק בעיר שדרות בעמותת 'גוונים'. לאחר מכן שימשה כמנהלת אזור בתוכנית למעורבות חברתית של סטודנטים בשדרות בעמותת 'שתילים', כמנהלת תפעול במיזם חברתי ארצי, רשת קהילות צעירים משימתיות, עמותת גוונים והחל מ-2018 כפרויקטורית בתחום ליווי עולים בעיריית שדרות.

מחלקת הקליטה בעיריית שדרות פועלת למען העולים הרבים שיש בעיר. המחלקה מעניקה ליווי, הכוונה וטיפול בתחום הקליטה של עולים חדשים וותיקים שמגיעים לעיר. כמו כן, כחלק מתחומי הפעילות ניתן למנות את לימודי השפה העברית באולפן, שילוב העולים בחיי הקהילה של העיר, קיום אירועי תרבות ופנאי לילדים ומבוגרים וכל זה מיועד לעולים מכלל המדינות, בהן רוסיה, קווקז, אתיופיה ובני המנשה.

ראש העיר אלון דוידי התייחס למינוי החדש: "תחום הקליטה בעיר הוא אחד מן הנושאים המרכזיים והחשובים במוקד העשייה העירונית. בשדרות יש עולים רבים ומגוונים ולכן אחת ממטרותינו הרבות, היא לדאוג לכל קבוצת אוכלוסייה ולדאוג שירגישו בבית. אני מאחל בהצלחה רבה לרנאטה שלומוב בדרכה החדשה. אני בטוח כי כישוריה הרבים יובילו לעשייה משמעותית ולקידום תחום העולים בעיר".

לכתבה הבאה:

רחוב שלם בעיר הוצף במי ביוב, בעלי העסקים זועמים

מאתמול (ב') הוצף רחוב בן יהודה בעיר במי ביוב שלא איפשרו מעבר תרין של מכוניות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.